deniz seki bayhan gürhan atışması

bundan 14 yıl önce yaşanmış türkiye magazin gündemini uzun süre meşgul etmiş tartışmadır. bayhan gürhan varoşlardan gelmiş, seninle olmak varya şarkısıyla populer olmuş 20'li yaşların başındaki bir gençti. deniz seki ise o zamanlar bayağı populerdi. ve juri üyesiydi. yarışmalar sürerken, bayhan'ın daha önce hırsızlık olayına karıştığı ve amca oğlunu öldürdüğü ortaya çıktı. deniz seki ise bu durum karşısında, bu adam topluma sanatçı olarak iyi bir örnek olamaz. gençlere iyi bir örnek olamaz gibisinden konuştu. sonrasında bayhan o hafta birinci seçildi. deniz seki bu tarz konuşmalara devam etti. seyirci onu yuhaladı. o da juriliği terk etti. tartışmalar devam etti. o dönem bayhanı destekleyen ahmet san'ın arabası kurşunlandı vesaire. sonuçta yarışmayı parlak çocuk abidin kazandı. bayhan 3.üncü oldu. deniz seki ise bir sanatçı olarak gençlere iyi bir örnek olmak için uyuşturucu kullanımı ve ticaretiyle ilgilendi ve sonucunda hapse girdi.
devamını gör...
sonrasında ikisi de tarihte yerini alacak düşüşler yaşadı. deniz seki uyuşturucudan 2.5 yıl hapis yattı, bayhan ise daha kötüsü evlilik programına katılarak hanifeye talip oldu. yazık.
devamını gör...
bir kısmımızı bayhancı diğer kısmımızı denizci olarak ikiye ayırmış tartışmadır. deniz haklıydı, haklıydı ama kınadığını yaşamadan da ölmüyor insan. hey gidi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar