depresyona girecekler için tavsiyeler

uzun liste şeklinde yazmak isterdim fakat kısa tutacağım.bu yol çok uzun yol. ona göre hazırlan,çikolatanı,pastanı,çöreğini ne varsa al. kesinlikle ağır dram filmlerini indir.1 karton sigara al. evden sakın çıkma,çıktığın an depresyon zarar görecektir.telefondaki uygulamaları sil.whatapps durumuna Allahın dan bul yaz.daha fazla bilgi vermek isterdim ama galiba kendimi depresyona soktum.
devamını gör...
illa girecem diyenler için telefon rehberinizi komple silmek iyi geliyor daha bir yalnız hissediyorsunuz. kesin cehenneme giderim diye düşünün. siz bir pisliksiniz ve gübre böceğinin topu bile sizden daha değerli.

bir insan görürseniz hemen sizden ne kadar üstün olduğunu düşünün mesela siz fit olsanız bile ne kadar zayıfım diye düşünün. Allah canımı al diye dolaşın evde.

arada bir ne kadar abur cubur varsa tıkının.

şu video da yardımcı olacaktır.

devamını gör...
kalkıp evinizi, odanızı temizleyin. temizlik bitince bir işi tam ve düzgün bitirmenin takdiri ve yorgunluğu ile çay/kahve için. en kötüsü odanızdaki çekmeceleri düzenleyin,yatağınızı, çalışma masanısı toplayın.

sakın bir odaya kendinizi hapsetmeyin. ya da boş boş oturmayın. film izlemeyin, müzik dinlemeyin. gerçekten kayda değer işler yapın.

depresyon benzeri bir bunalıma zaman harcamayın.
devamını gör...
girmeyin arkadaşlar beyin hücreleriniz zarar görüyor. sonrasında daha küçük bir beyinle yaşamak daha çok depresyona sebep olabilir.
devamını gör...
alışverişi internetten yapın, migros falan dışardan getiriyor artık. depresyonu tavan yapmış halde insan içine çıkmanın, hele ki tanıdık görme riskine girmenin alemi yok. yalnız ben 9 kiloluk deterjan istemiştim 3. kata bi keresinde. kurye de biraz sövdü bahşişi az bulunca haliyle. 4-5 saat onu da kafaya takmıştım. bunlara hep dikkat edin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar