piyasada bolca bulunan, arkadaş ayağına faydalanmak için kızın en zayıf anını kollayan bencil ve ezik erkek tipidir. pusuda yaşarlar.


+ biliyo musun berkecan, buğrahan beni terkettihüüüüğğ
- ağlama melis kıyamam, kaybeden o olmuş seni haketmiyordu zaten (destek olmak ayağına sarılır kıza, zaten omuz arayan kız kabul eder)
+ ühüüüğğğ...
- ağla canım ağla boşalırsın (içses: hıçkırdıkça titreşiyor canına yandığım taneleri, oğlum buğra neleri kaptırdın haberin yok) ben olsam senin gibi bir kıza bunu yapmazdım melis.. (püü şerefsiz!)
devamını gör...
isimleri berkecan buğrahan ya da kerimcem olarak düşünülür. çünkü ahmet'ler mehmet'ler böyle şeyler yapmaz.
devamını gör...
eğer babası ya da abisiyse, kızın sarılarak ağlayıp anlatıp rahatlamasına vesile olurlar. sevilesi, sarılası, sayılası adamlardır. ay ne tatlıdırlar onlar.
devamını gör...
bunla ilgili bir fıkra vardı, güya cazibeli bir bayan sürekli aşk-meşk teklifleri alıyordu da intihar etmek istemiş. canına kıymak için atladığı binadan sırasıyla alman, ingiliz ve fransızın katlarına düşmüş de en sonunda temel'in olduğu kata düşmüş... neyse, kimin ilgisini çektiyse gitsin bir bilene sorsun gerisin,.*
devamını gör...
fırsatçı insanlardır.

--! spoiler !--

ortalama tepkiler gösteren insanlarda; depresyona giren insan sessizleşir, kendi köşesine çekilir. bu hanım kızımızın depresyonda olduğunu acaba nereden anladı ki bu fırsat düşkünleri.yoksa bir zamanlar anneden bile saklanan günlüğü yerine twitter'da her twitte acısını dökerek rahatlamış olmasın, herkes bir sesli ağlama, benim acım herkesinkinden büyük ispatında ...--! spoiler !--
devamını gör...
mide bulandirirlar.les yiyici akbaba gibidirler.facebookta twitterda depresyona girmis kiz bulmak icin gozleri fildir fildir gezinirler.
devamını gör...
deprosyana giren kız da gitsin kıza ağlasın kardeşim hem kurda sığın hem de ısırdı de..
devamını gör...
güvenilmemesi gereken erkeklerdir. bir kadının kalp ağrısından bir erkek hiç bir şey anlamaz. fırsatçıdır. azıcık delikanlıysa dertlerini dinliyor numarası yapacağına aralarını bulmaya çalışır.
devamını gör...
gerizekalı erkektir. ulan normal tripleri çekilmiyor. depresyonlu halini napıcan?
devamını gör...
fırsatçı erkektir! o ne çakal carlostur o! kızın en yumuş soft halinde sinsik sinsik yaklaşır..bi ilgi bi alaka..kız milleti zaten bayılır zaten kesin onu kimse anlamıyodur o yüzden depresyondadır..ee bu çocuk anlıyo ilgilide..ah güzel yavrum benim kanma sen kimselere..depresyonda saçını bile boyatma hatta alışverişe bile çıkma bedenin s ise sen xl alırsın o derece sen kendi başına atlat kimselere kanma öptüm.
devamını gör...
-ağlama melis zaten o çocuk seni hak etmiyordu. değer mi üzülmene hiç
+doğru söylüyorsun mahmut artık hic kimseye inancim kalmadı.
-butun erkekler aynı değil ama (içinden: ulan pası gör artik lan kaç aydır yazıyom lan)
+sağol mahmut sen cok iyi bir arkadaşsin
- hadi uyu bunları sonra konuşuruz ( ay senin arkadaş diyen agzini seveyim)
devamını gör...
bütün erkeklere pusuda bekleyen keskin nişancı muamelesi yaparak olumsuz etiketlemek hakkaniyete sığmaz zira gerçekten benzer tecrübeler yaşamış olmanın verdiği merhamet duygusyla destek olmak üzere hareket eden insanlar da olabilir.
devamını gör...
etrafına namahrem erkek toplayan bi kızsa zaten o "fırsatçı" erkeklere layık kızdır.
ha bu erkekler de boy boy cins cins. fırsatçısı, safı, iyi niyetlisi.. her türü var.
devamını gör...
o dert babalarından biri olmayarak kendimle gurur duyuyorum. kendi derdim bana yeter bir de başkasının derdi mi? Allah korusun.
devamını gör...
(bkz: güldürdü)

adamın arkadaş ortamındaki seviyesinin düşüklüğüne bir ölçü biçemezsin ama kızın yanında harflere basarak kelimeleri çıkartmalar ses tonuna bir retro efekt katma çabaları bişiyler. abartı sözler. ne kasıyorsun kerkenes, nazlı nur sana bakmayacak işte. zaten bi önce fermuarını kapat.
devamını gör...
önce hanım kız depresyondan çıkarmak için uğraşırlar. ardından gelen süreçte hanım kızımızı yeni bir depresyonun kenarına itip ortadan kaybolurlar. sonra bir başkası çıkarmaya çalışır falan döngü böyle devam eder.
devamını gör...
ne zaman istersen derdini benimle paylaşabilirsin, ben seni dinlerim. hem kendini üzme bu kadar, bence sana mutlu olmak çok daha yakışıyor.. eee eleman ekmeğinin peşinde.
devamını gör...
erkek adam işiyle

ezip herif yaralı dişiyle uğraşır.

sözünün muhattapı erkeklerdir.
devamını gör...
kendilerini “yaslanacak bir omuz” olaral gördüklerinden olsa gerek. anca o olursunuz zaten, tü reziller!
devamını gör...
işi çözmüşler. kadınlar duygusala bağladıklarında, etraflarındaki barikatlar kalkıyor bir anda. e onu istifadeye davet eden utansın!..
devamını gör...
meriçlik görevlerini yerine getirmek için dolanır dururlar.
devamını gör...
lan şu konuda dertliyim, şu oluşturmaya çalıştığınız algı yüzünden korkudan kimseye mesaj atamıyoruz. boş beleş dertleri olanları geç, ama bazılarının yazdıklarını okuyunca gerçekten bi konuşmak, yardımcı olabileceğiniz bi sıkıntısı var mı diye sormak, en azından bi dertleşmek istiyorsunuz. kız mı erkek mi orasını bilmeden. fiziksel olarak düşene nasıl el uzatıyorsak, ruhen düşene de aynısı.
devamını gör...
başlık, algıdan fazlasını barındırır. yapımız böyle, japonlar çekik gözlüyüz deyu ağlıyorlar mı?..
devamını gör...
zamanında o kadar depresyona girdim hiç öyle birilerini görmedim. neredeydiniz zalımın oğulları.
devamını gör...
tam tersi de olabilir. burda avcı av rolunü oynuyor olabilir. erkeklerin zayıf ve yardıma muhtaç kızlara olan zaafını sömürüyor olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar