piyasada bolca bulunan, arkadaş ayağına faydalanmak için kızın en zayıf anını kollayan bencil ve ezik erkek tipidir. pusuda yaşarlar.


+ biliyo musun berkecan, buğrahan beni terkettihüüüüğğ
- ağlama melis kıyamam, kaybeden o olmuş seni haketmiyordu zaten (destek olmak ayağına sarılır kıza, zaten omuz arayan kız kabul eder)
+ ühüüüğğğ...
- ağla canım ağla boşalırsın (içses: hıçkırdıkça titreşiyor canına yandığım taneleri, oğlum buğra neleri kaptırdın haberin yok) ben olsam senin gibi bir kıza bunu yapmazdım melis.. (püü şerefsiz!)
devamını gör...
eğer babası ya da abisiyse, kızın sarılarak ağlayıp anlatıp rahatlamasına vesile olurlar. sevilesi, sarılası, sayılası adamlardır. ay ne tatlıdırlar onlar.
devamını gör...
bunla ilgili bir fıkra vardı, güya cazibeli bir bayan sürekli aşk-meşk teklifleri alıyordu da intihar etmek istemiş. canına kıymak için atladığı binadan sırasıyla alman, ingiliz ve fransızın katlarına düşmüş de en sonunda temel'in olduğu kata düşmüş... neyse, kimin ilgisini çektiyse gitsin bir bilene sorsun gerisin,.*
devamını gör...
fırsatçı insanlardır.

--! spoiler !--

ortalama tepkiler gösteren insanlarda; depresyona giren insan sessizleşir, kendi köşesine çekilir. bu hanım kızımızın depresyonda olduğunu acaba nereden anladı ki bu fırsat düşkünleri.yoksa bir zamanlar anneden bile saklanan günlüğü yerine twitter'da her twitte acısını dökerek rahatlamış olmasın, herkes bir sesli ağlama, benim acım herkesinkinden büyük ispatında ...--! spoiler !--
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar