der tiger von kreuzberg

sözlükler dünyasında umduğunu bulmak için çabalayan yazar.

aslında sözlükleri genelde okur olarak takip etmiş, ilk yazarlık deneyimini de şu an aktif olmayan alem sözlük'ün son birkaç ayında yaşamıştır. akabinde kurulan kutup sözlük'te 2.5 yıl boyunca yazan d.t.v.k. (25), bu sözlüğün yönetiminin çıkarlar uğruna kendilerinin koyduğu "ne ekşit ne incit" mottosundan çıktıklarına zamanla şahit olmuş, dini ve milli değerlere edilen hakaretlerin serbest bırakılmasına itiraz edince de kötü adam olmuştur.

velhasılıkelam gün itibariyle cogito sözlük ve galatasaray sözlük'te yeni sayfalar açan genç adamın cogito sözlük'ten beklentisi insanların değerlerine hakaret ve küfür edilmemesidir. bu sağlandığı takdirde en çok yazan zatlardan biri olacağının garantisini vermektedir.
devamını gör...
mahlası yavuz seçkin'in bir tiplemesi das borak:kreuzberg kaplanı'nı hatırlatmıştır.
cogito sözlük macerasının uzun olmasını temenni ediyor ve willkommen diyorum.
devamını gör...
almanca olması ile tankları ve genarelleri ile meşhur medal of honor, cod gibi oyunları hatırlatan mahlasıyla aramıza hoş gelmiş yazar.
devamını gör...
sözlüğe katkısı gözden kaçmayan yazar. büyük turnuvaların, büyük oyuncularını sözlük veritabanına kazandırarak adeta bir futbol ansiklopedisi görevi yürütüyor.

hoşgelmiş kalemi daim olsun. geçmiş sözlüğünde yaşadığı sıkıntıları atlatacağına inanıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar