derdim olsun

daha ilk yayınladığı dakikalarda anasayfama düşmüştü şarkı. daha 1 saat bile geçmemiş üstünden. açtım baktım. hızla dinleneceğini ve yarın bu saatlerde herkesin konuşacağını tahmin etmiştim. beni asıl hayrete düşüren yorumlardı. herkes prim yapmak için yazıyordu. birbirinin kopyası en az 10 yorum vardı ve bunun 5 6 tanesi bir kişidendi. rezillik. youtubeda bir klipte fazla beğeni almak için bu kadar efor sarfetmek ne kadar doğru? gerçek hayatta neden bu hırsımızı kullanmıyoruz? neden internette aldığımız 3 5 like gerçek dünyadaki başarılardan daha tatlı geliyor? daha kolay olduğu için tabii ki. oturduğun yerden yazdığın 1 2 cümle ile beğeni almak çok daha kolay veya çektiğimiz 1 2 dakikalık sayko bir videonun instagramda yayılması daha kolay.
devamını gör...
99 milyon izlenmeye dayanmış arak video. ben demiyorum lan klibi için kısa filmin birinden çalıntı diyorlar. cidden sahneler uyumlu. fakat pek takıldığı yok.
devamını gör...
içinde azrail seyredursun diye bir cümle geçiyormuş. ne büyük bir gaflet! keşke milyonlarca tıklanma uğruna, insanlar ahiretini karalamasa...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar