derin dünya sözlük yapılanması

dün gece ansızın benide aralarına katan yapılanma. ilk başta ne olduğunu anlamadım. sesin soluğun çıkmadığı, etrafın şamdanlarla çevrili olduğu bir yerde kendimi buluverdim. ''nerdeyim ben , burası neresi '' gibi düşüncelerle bekleyiş halindeydim .yanımda benim gibi yapılanmaya yeni katıldığını düşündüğüm bir locadaş* kafamdaki düşünceleri sesli bir biçimde karanlığa doğru sordu. uzun bir bekleyiş ardından bir uğultu geldi. sonrasında muhtemelen geceleri evinde takım elbiseyle oturan bir abimiz tok bir ses tonuyla konuşmaya başladi. neymiş efendim günlük tanım yazmayanların adresleri belirliymiş, bunların evlerine gidip ikaz edilmesi gerekiyormuş aksi halde kafalarına sıkılmaları gerekiyormuş felan filan. tabi bende hafiften başladı bir korku. kedili şallı tanımların içinde gezinirken böyle bir yapılanmanın içinde kendimi bulacağımı beklemiyordum neyse dedim bunlar tehlikeli adamlar. bunlarla iyi geçinmek lazım. hemen bu tok sesli abimizin sözüne atladım . dedim abi şahane bir ekip olduk. bu ikazlara aldırış etmeyenlere ben sıkıyım mı? dedim. sık abdulhey dedi . adım abdulhey değildi ama orayı çok kurcalamadım . locada öyle uygun görülmüş demek ki. neyse. sonrasında bu tok sesli abimiz ''yaz'' dedi. sana büyü yapmışlar 'yazman lazım' dedi. ne yazayım abi dedim. oraya kurcalama sen yaz dedi. şuan locada oturdum ne yapacağımı bilmeden beleş çay içiyorum . bildiğim tek şey var çok yazmam gerektiği. başıma bir şey gelirse diye de bu tanımı buraya bırakıyorum . benden haber alamadığınız takdirde müge anlıya çıkıp benim aydınlatılmamı isteyin.
devamını gör...
var olan yapılanmadır. yapılanmaya girmek isteyenin solda mahlası bold oluyor ve nicakaltına bold olarak gömülmüştür yazısı giriyor. ama çok derine gömüyoruz.
devamını gör...
galiba beni aralarına almak istediler. yakın zamanda üç farklı yazardan bir oluşumla ilgili davet mesajı aldım. -üç yazarda aynı oluşum için mi davet etti emin değilim- gariban bir yazar olduğumu belirterek davetleri geri çevirdim. hayır sigorta yok, yol-yemek parası yok, izin mizin yok. eee? kuru davet. oluşum benden de gariban çıktı.
devamını gör...
yapılanma güzel de 3 tane sevmediğim adam var.
bir de olum niye gidip saçma sapan yerlerde toplanıyonuz gidin şöyle ferah yerlerde toplamın nargile dumanında mı saklıyonuz kendinizi anlamadım ki.
beşiktaş'ta iskelenin karşısında çok güzel bir mekan var ikinci katta bomanti 15 lira yüzlük swas 300 lira.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar