derin futbol

bir hatun olarak gül gül öldüğüm program bitince ne yapıyorum ben dediğim ertesi gün tekrar açıp tekrar gül gül öldüğüm komedi programı. ahmet amcaya bayılıyorum ani çıkışları olsun, sıvacı ertem şundan özür dile hocam bundan özür dile dediğinde o zaman daha beterini söylüyorum demeleri olsun mükemmel. rok kişisini pek sevmiyorum ama ortalığı her karıştırdığında komedi malzemesi çıkıyor. her haydaaa deyişinde nutellama bir kaşık daldırıyorum.
devamını gör...
bu gece yılın son programı ile kendi alanlarında zirve yaptılar. 2014'ün enlerinde bazı ödüller gerçekten güldürdü. en güzel golde tsubasa'nın 4 golünden birinin seçilmesi, yılın olayında ünal aysal'ın nehir üzerindeki geçişi *, yılın yorumcusu ödülünü hemşerimize vermeleri aklıda kalanlar oldu. arada böyle değişik kafaları izlemek iyi oluyor. rok ve ahmet çakar olmasa izlenmez kesinlikle. sinan engin'in muhabbeti mahvetmesi ve abdulkerim durmaz'ın işi ciddiye alıp fener fanatikliğine soyunması programın tadını kaçırsada umursanmadıkça programın tadını bozmuyor.
devamını gör...
dün itibariyle ahmet çakar'ın ''hacı babasını çarşıya gönderip eve erkek alıp tavukları pişirmek suretiyle anadolu insanını kötü tanıttığından'' dilber ay'ı kınamasıyla aşmış programdır.
devamını gör...


seviye aşağılarda ama güldürdüler gece gece. son dakikada ahmet çakar'ın son vuruşu filmi koparttı zaten bende. muhabbet bel altıdır uyarayım.
devamını gör...
beyaz futbol programinin pazartesi gunlerindeki adi. an itibariyle dursun ozbek'in kiyafeti tartisilmakta ve yarmakta. gulmekten nefessiz kaldim.

"o smokini giydiren terziyi mahkemeye veririm." *

edit: ayrica belirteyim bence derin futbol>beyaz futbol.
devamını gör...
son 5 dakika içinde olanları anlatıyorum:

ahmet çakar: "nicola tesla'nın uzaylı olduğundan adım gibi eminim."
rasim ozan kütahyalı: "ahahah ertem sen gerçekten 'bu görüntüler nasa'nın sakladığı görüntüler sadece derin futbol'da' dedin mi?"
ertem şener: "(önce bir duraksar)ali samiyen'deki görüntüler... .. yok olur mu öyle şey demedim.. *
sinan engin telefonuyla oynuyor.
abdulkerim durmaz: bir nicola tesla'mız eksikti... bir tek nicola tesla'mız eksikti vallahi billahi...

tanım: türkiye'nin ne kadar saykodelik bir ülke olduğunun kanıtı olan program.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar