derviche moderne'nin 3 haftadır sözlüğe girmemesi

hatta tamı tamına 25 gün.
nedendir bilinmez sözlüğümüzün monarkı belli bir süredir sözlüğe girmiyor. acaba istemediği bir hadise mi yaşandı diye insan düşünüyor tabi ki. sorun her neyse sözlükten def edilip eski minnoş günlerimize geri dönmeliyiz diye düşünüyorum... çünkü sol frame içler acısı. yazarların motivasyonu konusuna dahi girmiyorum.
devamını gör...
beşiktaş daha ilk yarıda 3 tane salladı. neşesi yerindedir şimdi. maç sonrası gelir başlar eski başlıkları gündeme atmaya. hatta şu an simsar gülüşüyle buraları okuyup sakalıyla oynuyor da olabilir. kim bilir?
devamını gör...
ekşi sözlük üyeliği alınca sözlüğü boşlamıştır. bir rivayete göre ekşi'de dünya sözlüğü kötülemektedir ve ''bilmem kaçıncı ay bilmem kaçıncı yıl tarihinde bilmem nerede yaşadığım rezalet'' şeklinde başlıklar açmaktadır.
devamını gör...
sözlükten uzak olduğu anlamına gelmez. bir şekilde eli sözlüğün üzerindedir.
bir oy butonunun arkasında, fi tarihinde girilmiş bir başlıklta gizelniyordur, her an aramızda dolaşıyor aslında ama siz farkında değilsiniz. hem derviche moderne bir kişi değildir, derviche moderne bir fikirdir. onu basit yazar profili kalıplarıyla sınırlayamazsınız. eğer yine de çok gerekliyse size, yazın "derviche moderne" benim.
devamını gör...
"- dediler ki derviche moderne gidecek,
onlara söyleyin; efsane geri gelecek..!"


edit: bu tanımı derviche moderne'nin aleyhi doğrultusunda yazdığımı düşünenlerin algılarını bir hekime göstermelerini tavsiye ederim. eğer varsa tabi...
devamını gör...
koskoca interpol başkanı 2 hafta ortadan kayboldu. bulundu mu bilmiyorum sözlükte bu kadar etki yaratmadı..la yoksa haraptar köyü gibi sözlüğü satıp gitti mi. alper tunga öldü mü ıssız acun kaldı mı.
devamını gör...
şu an kendisi abd'de juan guaidó ile birlikte maduro'ya askeri darbe planlarının beyin takımlığının beyinliğini üstlenmiş durumda. umarım bütün takımı espirileriyle ishal eder oralarda.

eyy derviche hoca, derviche hodjaa, gel vaz geç bu sevdadan. maduro bizim toprakların çocuğudur. anası siverek türkmen aşiretlerinden, babası sivas gagoşlarından adamın dibidir. yapmayın etmeyin gözüm. nusret'e oturup konuşuruz her şeyi.
devamını gör...
bu şekilde olunca insan merak ediyor ve modu düşüyor, en azından bir mesaj atıp rene yoğunum bu aralar giremiyorum sözlüğe sakın okumuyoruz bakmıyoruz sanma dese her şey çözülecek, fakat her gün bakıyorum mesaj kutusu boş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar