desifreleyici

kendisinin sözlükten arkadaşları kimse acilen anlatsın uzun uzun yazmak deşifre etmek olmuyor. ayıbı başka bir ayıpla kıyas etmek hiç deşifre değil. ehven-i şer mantığını akıllara yerleştirmeye çalışmakda deşifre değil daha çok manipüle. deşifre etmek gazetecilerden öğrenilebilir ancak muhalif diye terörist gösterilerek tutuklandı hepsi, misal; bunların gerçekten terörist mi? yoksa muhalif mi? olduklarını ortaya çıkarmak deşfire olabilir. hani anlamak kolay olsun diye genişlettim olayı yoksa klavyebaz değilimdir.
devamını gör...
geçmişe dair belki çoğu insanın bilmediği şeyleri paylaşmaya çalışıyorum. atatürkün çıkarttığı bir kanun varsa bunu uygulayan hatalı ise o zaman kanunda hata var demek mi oluyor bu. bu sadece 1 örnek mesela ben beylikdüzünde belediye başkanı iken 285 araç kiralayan birine "sen neden aynısını 1 sene önce yaptın madem" diye hesap sormak sorgulamak halk olarak görevimdir. buna cevap verecek kadar yürekli ise bizzat bunu kendi ağzından duymak isterim. o hesap soruyor sorguluyorsa insan olarak benimde sorgulamak görevimdir.
devamını gör...
akapeli maaşlı şahıs olması muhtemel yazar kişisi. kendisine insan gibi bir mesaj atayım dedim ama çoktan engellemiş. kendisine sadece, chp'nin yolsuzluklarına gösterdiğin tepkiyi aynı şekilde iktidar partisine de gösterdiğinde gerçekten adalet yanlısı birisi olduğunu düşüneceğimizi söyleyecektim. yazdıklarından gördüğüm kadarıyla yanlışı yanlışla savunmaya çalışan basit bir tip. umarım sikortası yatıyordur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.