kürt açılımında halktan bu kadar saklanacak ne varmış ki diye devlet bahçeli'ye hak verilen durumdur. tartışma milletin gözü önünde olsun ki halk neyin ne olduğunu görsün ona göre tavrını alsın. bir zamanlardaki gibi ırak'a asker gönderme meselesindeki gibi yangından mal kaçırır gibi bir olay olacaksa durumlar karışır.
devamını gör...
anayasaya göre "görüşme tutanaklarını ve-veya görüşmenin tamamını (şu şöyle dedi,bu böyle dedi,ben de böyle dedim" demek suç teşkil etmektedir.
bütün muhalefetin "evet" dediği "oturum açık olsun" talebi ciddiye alınmazsa devlet bahçelinin yasalara takılmadan bu ifşaatı yapacaktır bence.
iyi de edecektir, milletin vekilleri, milletin asillerinden (en azından teoride öyleyiz) böyle gizli bir konuyu gizliyorlarsa aksi davranış ta meşru müdafaa'dır.
kaldı ki detepe milletvekilleri zaten kendi medyalarıyla ve imralıdaki yumoşa yetiştirecektir herşeyi.
varsın devlet bahçeli de bizleri bilgilendirsin deyişimdir.
devamını gör...
devlet, sabah kahvaltida sucuklu yumurta yemeyi cok sever, ama bunu kimse bilmemektedir, yani sirdir. devlet bahceli bu sekilde devlet'in sirrini (yani kendi sirrini) aciklama isteginde oldugunu belirtmektedir. hayirli olsundur.
devamını gör...
dtp nin kandile, imralıya uçuracağını, bahçeli millete açıklayamaz zihniyetini ters köşeye yatıran eylemdir nitekim bu inadın sonunda galip gelmiştir.. tbmm kapısından içeriye çakallar girdiği sürecede hiçbir gizli oturum yapılamaz.

(bkz: bu da böyle biline)
devamını gör...
akp nin apoyu salıp yerine bahçeliyi içeri atmasıyla sonuçlanabilecek eylem. öteki normal insanları, çoluk çocuğu, askeri polisi falan öldürmüş ve öldürtmüştür. yani bunlar affedilir kısımdadırlar. ama bahçelinin yaptığı affedilmez sınıfına girer çünki o tayyip hazretlerinin mübarek emirlerine uymamaktadır. bundan daha ağır ve affedilmez suç bu ülkede bulunmamaktadır. tayyip hazretleri hele bir seçim daha geçirsin, yüzde atmış oy alsın baksın bakalım o muhalefet ve akp li olmayanlar sokakta bile dolaşabileceklermidir. tekmili birden ergenekon sempatisinden içeri atılıp bu sokaklar temizlenmelidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar