devlet bahçeli

#siyaset  #özgürler 

önündeki yazılı metini aldığında geriye hiçbir şeyi kalmayan insan. evet böyle insanlar ülke yönetimine talip olabiliyorlar. elin amerikan başkanı'nın mecliste yaptığı konuşmayı ezberlemesini bir dahaki meclis oturumunda tekrar etmesini diliyoruz. becerebilir mi dersiniz?
devamını gör...
partiyi merkeze çekmeye çalışan kurt siyasetçidir.bugün ülkücüler sokaklarda, üniversite önlerinde , meydanlarda eskisi gibi kavga etmiyorlarsa, türkiyede dünkü gibi bir çatışma ortamı bugün doğmuyorsa kuşkusuz bunda bahçeli'nin katkısı vardır.evet rakipleri bugün kendisine ne kadar dua etse azdır, çünkü o, 70'li yılların liderleri gibi sırf oy avcılığı için sokaklarda türk gençlerinin birbirine düşmesine izin vermiyor...bugün kendisi yerine daha sert söylemli biri olsaydı türkiyede bugün bazı şeyler hepimiz için çok farklı olurdu.belki o zaman mhp daha fazla oy almayı başarabilirdi ama kaybeden taraf türkiye'nin huzuru olurdu...

bir de özellikle ülkücü camia içinde adamı eleştirecek başka bir şey bulamayıp, mecliste dtp milletvekillerinin elini sıkmasına laf edenlere çok gülüyorum...bahçeli aksi bir davranış da bulunsaydı emin olun bu sefer de ellerini sıkmadığı için suçlu kabul edilirdi.türkiyede bazı şeyler böyle işte , insanlara yaranmak zor azizim.
devamını gör...
sahnelediği tiyatro ile beni benden alan adam. şöyle ki:

2007 yılı erzurum mitingi. devlet bahçelimiz konuşuyor: "apoyu asacak ip mi bulamadıııııın! -ver şu ipi- aaaaaaal"

2009 ankara aday tanıtımı toplantısı: "hangi yıldayız? 2009. sıfırları atın. ne kaldı? 2 ve 9. toplayın bunları. 11, 2 ve9'u yanyana getirin ne oldu? 29. toplayın ikisini. 40. bu sene mhp'nin kaçıncı yılı? 40. bu tesadüf olamaz."
devamını gör...
ben bu adamın "monotonluğuna"hayranım ancak muhalefette kalmak yakışıyor.solunum cihazına bağlı kalan akciğer hastası gibi "siyasi yaşamını idame cihazı olan müzmin muhalefete bağlı yaşamalı.mevla uzun ömürler versinde bu tiyatro sürsün...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar