didem arslan yılmaz

habertürk ekranlarında 10 yıl boyunca 13 ajansı, gün ortası ve türkiye'nin nabzı programlarını sunan ekran yüzü. geçtiğimiz ay sonuna doğru ayrılmıştı. genel yayın yönetmenliği'ni erdoğan aktaş'ın yürüttüğü cnn türk'le anlaştı.

devamını gör...
cnn türk'e geçtiğini yazmıştık. türkiye'nin gündemi adlı programını sunmakta.

- biraz tanıtır mısınız?
- 1977 doğumlu. spikerlik hayatına ise ilk olarak flash tv‘de haber sunuculuğu yaparak başladı.
-başka?
-kanal 6, show tv ve star tv kanallarına geçerek uğur dündar tarafından keşfedildi ve bu ekipte yer alma şansını yakalamış oldu. 2007 yılında ise habertürk kanalına geçişini yaptı. habertürk‘te ise 13 ajansı, gün ortası ve türkiye’nin nabzı isimli programlara sunuculuk yaptı.
-evli mi?
- eee evet evli efendim. didem arslan yılmaz, kürşat yılmaz ile evlidir. şu anda cnn türk'te türkiye'nin gündemi programını sunmaktadır.

devamını gör...
cnntürk ekranlarında her akşam yer alan kadın. işine hakim değil, olaylara vakıf değil, soru sormayı bilmiyor, şaşırırken bile saçmalıyor. gündeme dair milletin zati kafası karışık bi de bu üzerine saçma sapan haliyle tuz biber ekiyor. lan soru soramıyon bağri bırak konuğun yardırsın gitsin, sen izle. hadi bağalım.
devamını gör...
dünkü latif erdoğan'ın tsk'nın %90'ı fetö bağlantılı demesi üzerine verdiği tepki ibretlik. er-erbaş tüm tsk'yı zannetti garibim. kafası fena dağılmış. bence yıllık izne çıkmalı.
devamını gör...
ahmet hakan'ın yaptığı gibi yerinde susmasını bilmiyor. ahmet hakan'ın ilker başbuğ ile röportajında "ben bazen böyle şaçmalarım siz devam edin lütfen" dediğini duyduk. ahmet hakan pek muteber biri değildir ama bazen susmasını bilir. örnek alın didem hanım ve akşam gelecek konukları önceden biliyorsunuz. ne soracağınıza, bilgiyi nasıl alacağınıza biraz çalışın. işinizin hakkını verin.

cnn türk'te çalışan yetersiz moderatör.
devamını gör...
tanırım bu ablayı. uzaktan.
ya ablacım, araya zart diye giriyorsun alakasız bir soru soruyorsun bütün motivasyonu, bilgi bağını, konuşmanın bütüncüllüğünü filan darmadağın ediyorsun ya..
yapma. git çay filan getir. ne bileyim orada oturup sırtı uyuşmuş kıçı şişmiş adamcağızlara masaj yap, ayaklarını tuzlu sularla yıka filan. soru sorma. lütfen. sonra kadına şiddete hayır diyoruz ya. içimizden gele gele diyelim.
devamını gör...
"fetullah'tan '95'te ayrıldım" diyen nurettin veren'e

"'96'da bakan olan meral akşener için nasıl aracı oldunuz?" diye sormak aklına gelmemiştir.

izinli olduğu günlerde sözlüğe gelsin. biri mail atsın şu hatuna da fetö neymiş bari bir şeyler okusun. *
devamını gör...
15 temmuz'dan sonra cnn'de her akşam program yaptı. belki de yaz dönemi nöbetçi moderatörüydü.
öyle yada böyle başarılı bir moderatörmüş, tanımış olduk.
devamını gör...
koskoca genelkurmay başkanına sürekli konuşup kafa şişiren küçük misafir çocuğu gibi davranan beceriksiz sunucu. adam anlatıyor ortasında bölüyor veya hehe diyip tabletine bakıyor göz teması bile kurmuyor, konuyu yönlendiremiyor üstüne saptırıyor kısacası bunu oraya kim çıkardıysa umarım en kısa zamanda indirir.
devamını gör...
didem arslan yılmaz kendi ayağına sıktı. habertürk zaten son zamanlarda aldığı konuklarla çok tartışmalı bir hâle gelmişti. didem hanımın yaptığı ile tüy dikmek oldu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar