didier drogba

#spor  #özgürler 

kuvvetli, teknik, ayağına ve kafasına hakim komplike bir golcü, rakip takım savunmalarını peşinde sürükleyip arkasında oynayanlara yer açmak gibi özellikleride var ayrıca pasör olarakta gayet iyidir...
devamını gör...
2010 dünya kupası nda sakatlığı nedeniyle portekiz maçının sonlarında doğru oyuna girmiş futbolcu. keita ile birlikte maça başlasalardı eğer portekizi yenip o gruptan muhakkak çıkarlardı.
devamını gör...
twitterda, orda burda galatasaray'a geleceği hatta anlaşmaya varıldığı söylenen 33 yaşındaki futbolcu.

#!/gkmnozdmir

http://twitter.com/#!/hazarbuyuka" target="_blank">http://twitter.com/~~~captu...

devamını gör...
ingiltere liginin chelsea takımında fink atan fildişi sahili vatandaşı fransız uyruklu futbolcu. kendisi forvet mevkisinde top koşturmakta olup bildiğin dana gibi bir adamdır. karşı takımın defans oyuncularını alman panzerleri gibi ezer alimallah. iyide para eder bu, bonservisine falan güç yetmez.
devamını gör...
gelmesi halinde ligimizdeki* defans oyuncularımızın 8-10 hafta kadro dışı/sakat bırakabilmek için epey bir uğraşması gerekecek santrafor. bir milan baroş kadar kolay sakatlanmaz. tabi kiminle karşılaşacağına da bağlı.
devamını gör...
şu an bu adamın yerinde ben olsam babam eve bütün akrabaları doldurur ve penaltı golünden sonra "gördün mü bizim oğlanı he, demedim mi size he" diye omuzlarına dokunarak dürterdi. sırf bu duyguyu yaşatmak için bile futbolcu olmak isterdim. nasip olmadı. selçuk şahin gibi bir meşe palamuduna milli takım forması nasip olmuşken keşkeli cümleler kuran bir adam oldum.
devamını gör...
gelsin dediğimiz şahıs. sonradan patlama yapan futbolculardan. kaderin cilvesidir ki seneler önce adebayor ve kendisi galatasaray'a önerilmiş fakat galatasaray almamış. ayrıca galatasaray'ın sol bek açığına birebir olacaktır bence. yaptığı defans hâlâ zihinlerde.
devamını gör...
bir buçuk yıllığına galatasaray ile anlaşmış deniliyor. iyi transfer. yaşlı filan hikaye. sadece şampiyonlar ligi maçlarında oynasa bile yeter.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar