digiturk

doğan medya grubun halkın böğrüne yapıştırdığı kenesi olup futbol maçlarının yayın haklarını elinde bulundurması dolayısıyla futbol severlerin elini mahkum eden kuruluş.
devamını gör...
reklamında digiturk olmasa karanlık bir hayatının olacağını iddia eden ve bir insanın nasıl bu kadar aciz bir yaşantısı olabilir diye düşündüren, eksikliğini şu ana kadar hissetmediğim ve muhtemelen hayatım boyunca da hissetmeyeceğim kanallar silsilesi.
devamını gör...
türkiyede tüketiciler tarafından en cok sikayet konusu olan firma. uyeliginizi bitirmek istediğinizde, onlar direk sizi bitiriyorlar, uyelik kalıyor.
devamını gör...
son gunlerde sapitmis sirket, oyle ki haftasonu 2 saatlik yayin gocmesinin ardindan 2 gun boyunca tum kanallarini sifresiz yayinlamistir, bugunde ara sira gidip gelerek sahsimi deli etmektedir.
devamını gör...
istikrarlı kuruluştur. bir çok digiturk kutusunun müşterinin elinde patlamasına engel oldular. ama ayaklarını denk almalılar zira rekabetin arttığı görülmektedir.
devamını gör...
bugün itibariyle bazı kanal eklemeleri yapmış ve sıralamayı değiştirmiştir. ayrıca iz tv ve history channel kanalları işe yarar yayınlar yapmaktadır.
devamını gör...
yayın hakkı kendisinde olan bazı yayınlardan görüntülerin bazı bloglarda yayınlanması üzerine mahkeme kararı aldırarak tüm blogspot platformuna erişim engeli uygulatmaya başlamıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar