dikkat çekmek istiyorum yazarı

laf olsun torba dolsun aynı zaman da entry de olsun mantığı ile beş satır boyunca üç satır lüzumsuz laf kalabalığı yapmaktan kendini alamayan yazarlardır. yazdıklarını okudukça, asla anlamayacağınız bir konsantrasyon olduğunu fark edersiniz.
devamını gör...
buraları babalarının çayırları zannedenlerce, kendileri gibi olmayan herkestir dikkat çekmeye çalışan yazar,

yoksa bu adam çok dikkat çekiyor diyenler genelde onca zaman burada olup, her hangi bir varlık gösterememiş, orjinal bir fikir savunamamış, geyik yemiş, geyik yedirmiş olanlardır.

devamını gör...
esasen, yukarıda da değinildiği üzre, mesela dikkat çekmek istemek değil, o amaçla başvurulan yöntem.

kabul edilen yöntem, yazdıklarının kalitesi, fikirlerini ifade ediş biçimi vs. böyle dikkat çekiyorsan sıkıntı yok...

misal, ben bu yöntemle dikkat çekmeyi başaramadım. olmadı yani. oysa çok uğraştım. vikipedi okudum, gugıl bilgimi geliştirdim felan ama olmayınca olmuyor demek ki. fakat artık yeter. bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak... *
devamını gör...
bu kadar delirmeye gerek yok. dikkat çekmekten kasıt gayet güzel anlatılmış halbuki başlıkta. kimse kimsenin kişisel iletilerini entrylerini okumak zorunda değil. baba ne derviş'in rehberinden kimi sildiğinden. bana ne kimin kime hacı hoca mümine ya da üstad diye hitap ettiğinden. bana ne tüm bunlardan. hangi sözlükte var böyle bir şey. bunları nereye nasıl bir kategoriye sokacağız. söyleyin ona göre okuyalım. formatsavar denen bir hede açıldı. git orada istediğin kadar gerçek ya da çakma hikaye salla! ağzımızı açarsak o zaman konuşun.
devamını gör...
yazı yazan her adamdır. ister sözlük ister başka bir platform hangi yazar "yazdıklarım asla okunmasın " diye yazıyor ki? bu durumda alayınız bu kategoriye giriyorsunuz. kimse boşuna kıvırmasın istisnasız herkes böyle...
devamını gör...
bazen çok gereksiz ve çok abuk sabuk,
üç gün öncesinde yazılan ve beğenilen tanımların benzerlerini yazarak,
başlık çok güzel oldu diye düşünüp altını * doldurmaya gerek görmemek,
vesaire vesaire...
fazla artı almaya yönelik çalışan yazarlar olabilir.
seçerek okuduğunuzda bu yazıları görmezden gelebiliyorsunuz. bazı yazarlar da benzer huylarını değiştirirlerse onlar da okunmalık şeyler yazabilirler.
bir şikayetimiz yok aslında ama yine de kişisel gelişim için önemli.
devamını gör...
güzel bir örnek olmuş. zaten her başlık açıldığında dikkat çekilir. sözlükte yazmak veya twitterda yazmak ben de varım bu dünyada demenin bir yolu. sen yazıyorsan dikkat çekiyorsun emin ol. neden yazdığın hakkında en ufak bir bilgin olsun.
devamını gör...
bir de çok dikkatimi çekti,
böyle sivrilen yazarları, kendince, doğru veya yanlış ama ses getiren, tanım çeken, fikir belirten yazarları, dikkat çeken yazarları girilen tanımlar ile susturmak, ezmek, aşağılamak, yermek, iğnelemek, had bildirmek şeklinde dikkat çekenler var,

biraz fesattırlar onlar. zavallıdırlar, ancak başkası üzerinden varlık gösterebilirler, düz, durduk yere, kendi içinden çıkaramaz, yazamazlar, aykırı olanlarca dürtülmeleri lazım.
devamını gör...
ona buna sataşır. çünkü insanlar takdir edene değil, hakaret edene, dedikodu edene itibar eder.

siyahların beyaz, beyazların siyah olduğu bir devirdeyiz vesselam...
devamını gör...
var böyle bir iki yazar. herkes beni konuşsun benimle ilgilensin benim nick altıma yazsın isterler. benden uzak oldukları sürece istedikleri kadar dikkat çeksinler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar