dilek imamoğlu

chp istanbul belediye başkan adayı ekrem imamoğlu'nun eşi.

bugünlerde rakip partinin adayı binalı yıldırım'ın eşi semiha yıldırım ile karşılaştırılıyor ve bakın dilek çok güzel semiha çok çirkin şeklinde propaganda yapılıyor ama dilek hanım buna isyan etmiş.

"bu tarz paylaşımların iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. eğer bir aşağılama ya da güzelleme yaptıklarını sanıyorlarsa bilmeliler ki beni de aşağılıyorlar. çünkü ben sayın semiha yıldırım’ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum. onların tercihi de böyle. o yüzden bu paylaşımı hiç iyi niyetli bulmuyorum"
devamını gör...
bu nefret nereden geliyor merak ettiğim hanımefendi. o aşağıladığınız insanlar olmasa ve darbe gerçekleşmiş olsa Allah bilir silivri kapısında bekliyor olacaktın.
devamını gör...
twitter ve ınstagram hesabı bulunmayan ıstanbulun first lady'si.
turgay güler ve aktrollerin bu iftirasından aylar evvel konuyla ilgili demeç vermiş.

buradan buyurun.

fetöcülerin yapışık ikizleri benzer taktikleri kullandığından twitter "verified account" halk arasında bilinen ismiyle "mavi tik" uygulamasını getirmiştir.

türkçe olimpiyatları'ndan abant toplantıları'na kadar her fetö etkinliğinde çarşaf çarşaf fotoları methiyyeleri kullanıp hanımı üzerinden vurmak alçaklığına ve bunu iftira yolu ile yapma namussuzluğuna girişmediği için ekrem ımamoğlu'nu tebrik ediyoruz.
devamını gör...
2014'te eşi ekrem imamoğlu beylikdüzü belediye başkanıyken engellilerin yaşadığı zorlukları anlamak ve bu zorluklara çözüm üretebilmek için 1 gün boyunca tekerlekli sandalyeyle beylikdüzü'nü dolaşıp düzeltilmesi ve yapılması gerekenleri eşine raporlamış kişi.

haberi buradan

devamını gör...
50 bin doalrlık hermes çanta alıp saçma sapan konuşsa ve ihale kovalasa daha çok sevilecek olan kadın.

bizim halkımız sevmez böyle şeyleri. vuracaksın kırbacı, takacaksın çantanı. ohh, mis.
devamını gör...
29 ekim kutlamalarında giydiği kıyafeti ile cumhuriyet savaşçısı, cumhuriyet kadını, asil türk kadını, gibi yakistirmalar yüklenmiş kadın.

peki tesettürlü kadınlar ne oluyor demeye kalmadı ki onunla da ilgili birçok yorum okudum, paylaşılmayacak kadar edepsizce ve oldukça can sıkıcı.

ekrem imamoğlu'u seçim öncesi başörtülu annesi ile çokça görüntü verirken seçim sonrasında ise 'gercek bir cumhuriyetci asil kadınla' gormekteyiz.
devamını gör...
kocası haybeden başkan olduğu için bu da haybeden başkan karısı oldu. kocasının üstünde smokin, kendi üzerinde anlamsız bir gece kıyafeti... kim ulan bunlar? kimi temsil ediyor bunlar? saadetçi kardeşlerim eğleniyonuz mu? avuçlarınız patlayana kadar alkış tutuyonuz mu cumhuriyet mitinginde en ön sıralarda he?
devamını gör...
kendisi doğrudan siyasi bir figür olmayıp, eş durumundan gündeme alınan kadınlardan biri.

bu durumdaki kadınlar hakkında yorum yapılması çok da anlamlı gelmiyor. ne önemi ve ağırlığı var ki hakkında konuşulsun yani...
devamını gör...
ülke için canını verenler tırnak ucuna kadar kapalıyken türkiye'yi bu tiplerin sahiplenmesi sinirimi bozuyor işin açıkcası.
tanim: ekrem beyin güzelliğiyle cumhuriyetçiler tarafından başkan karısı olmaya layık buldukları eşi.
devamını gör...
siyasal islamcı riyakarlığını net biçimde ortaya koyan kadındır. yıllarca kendi giyimlerine karışılmamasını isteyip başkalarını üzerlerindeki elbiseden eleştirmek ahlaksızlığın dibi. kemalistler ve siyasal islamcılar birbirinin aynadaki yansıması gibi. birebir aynısı, sadece aksi.
devamını gör...
först leydinin 45 bin euroluk çantası için gıkı çıkmayan yalayıcıların yaylım ateşine tuttuğu kadındır.
ya utanma, ahlak, vicdan gibi kavramlar olmadan yaşamak çok zordur, sabırlar diliyorum yazar arkadaşlara..
devamını gör...
kadının değil kadını giyim-kuşam ve saç-makyaj dolayısı ile cumhuriyet kadını ilan eden kişilerin eleştirildiği kadındır. eleştirinin öznesi değil nesnesidir. cumhuriyet kadını ilan edilmek için gereken şeylerin bir adet içi straplez üzerinde transparan siyah kıyafet ve açık saç olduğunu ima edenler eleştirilmekte.
devamını gör...
başak demirtaş ile birlikte selonun yazdığı tiyatro oyununu izlemeye gitmiş. kadın chp-hdp ittifakını diri tutmak için elinden geleni yapıyor.
türkiye dindarları bu tablodan ders almalı. batıla karşı, değerler ekseninde bir ve beraber olmaları gerektiğini hatırlamalı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar