dindar bir gençlik istiyorum

ankara üniversitesinde konuşan başkan erdoğan'a ait ifade. ben de gelişmiş refah ve adil bir dünya düzeni torpilin ekarte edildigi hak ve hürriyetlere saygı duyulan hukuk sisteminin daha dayanıklı olduğu bir sistem istiyorum herkes bisi ister sayın başkan bosver.

ulan ne dindarı ya Allah aşkına din mi kaldı dindar mi laçka olmuş toplum be. bu ülke artık imam hatipliye ihtiyaç duymuyor ahlaklı ve liyakat sahibi insanlara ihtiyacımız var. ise girmek için gerekli dayılar ve onlara fırsat veren ayılar yok olsa yeter.

dinci gençlik
devamını gör...
ülkemin bütün dindar gençlerini diyorum
bütün dindarları getirin buraya,
gençlerimi getirin, getirin buraya,
twitter bio'sunda evlad-ı osmanlıya benzer
bütün dindar gençleri getirin buraya,
son bir ders vereceğim onlara,
son şarkımı söyleyeceğim,
getirin, getirin...ve sonra...

beraber yürüdük biz bu yollarda...


işte sizin de emeğinizin olduğu dindar gençlik. daha belanızı mı istiyorsunuz?
devamını gör...
ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz demişler. bu ülkenin en yetkili adamısın. bir kararnameye bakıyor yapabileceklerin. hala istiyorumlu cümle kuruyorsan kusura bakma seni o koltuktan kaldırırlar.
devamını gör...
emir mi temenni mi olduğunu kestiremediğimiz istek. ama rica ediyoruz isteme, olmuyor, yapamıyoruz, yüzümüze gözümüze bulaştırıyoruz. el birliğiyle gençliğin de dini değerlerin de içine ettik. milli ve yerli dindar bir gençlik yetiştiremiyoruz. ve ne yazık ki artık dindar gençliğe ihtiyaç yok, kalmadı. dindar gençliğin yetişmesine olanak sağlayan ne zemin ne de değer bırakıldı. partinin bu alanda ihtiyacı ve açığı varsa da dışarıdan ithal etsin. daha zahmetsiz, daha ucuz ve daha kullanışlı olur.
devamını gör...
bu konudaki samimiyetine inandığım sayın erdoğan açıklaması.
bundan uzun yıllar evvel benzer cümleleri kurmuş biri olarak desteklediğim bir söz. tabi burada dindarlığın içinin dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu dolu olması gerekli. yoksa öyle sadece namaz kılıp, oruç tutmakla dindar olunmuyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar