diplomasız diktatör

ne desem ki? dikdatörlük resmen olmasa bile fiilen var gibi be. haklılık payları var ama biraz da abartı gibi. ama diplomasız konusuna katılmıyorum. al sana diploma. kaç kere göstereceğiz be.

devamını gör...
bir yalan uydur sonra buna inan..
boğaziçili de olsan feristahın oğlu da olsan bilim yerine siyaset uretiyorsan gerzek oğlu gerzeksin..
devamını gör...
koca koca adamlar eğer bu çocuksu ifadelerle karışılık veriyorsa yazık. bunlardan da bir iş çıkmaz. ilkokulda dönmüyor bu geyikler.
ehehe doplomosoz doktotor ehehe.
biz de boğaziçililerden medet umuyoruz ki geleceğimiz diye.
yahu senin ahkam kesmeye çalıştığın ülkenin cumhurbaşkanı o adam. güler misin ağlar mısın. bu kişi ne çeşit süreçlerden geçmiş gelmiş bakmak lazım.
vay ki ne vay.
devamını gör...
daha yaratıcı olmalarını beklerdim demek ki adamlar da ironi mizah üretkenlik zerre yok. diplomasız diktatör ne ya. odtü kadar iyi değilsiniz bu konuda. tabi reis bunun altında kalmaz o ayrı bir konu.
devamını gör...
sevmeyenlerince cb erdoğan'ı küçük göstermek için kullanılan söz.

bu diktatörler diplomalı olsa sorun çıkmayacak yani onu mu diyorlar , ya da erdoğan şimdi girip açıköğretimden filan bi diploma alsa çok mu seveceksiniz. üstelik de diplomayla ilgili açıklamalar en yetkililer verenler tarafından açıklanmışken, kendileri henüz bir diplomaya sahip olmayan öğrenciler tarafından söylenmesi, neyin kafası bu anlamadım ki.
devamını gör...
hem diplomasız hem de diktatördür. ibneyim, erkek gibi ortaya çıkıp konuşamıyorum ama yazabiliyorum. fetö dediğiniz de ne güzel tırsıyorlar değil mi? gerçekler atv oluyor birden bire. hayaller de yaşıyor bazı arkadaşlar. tekrar edelim hem faşist bir diktatördür hem de diplomasız bir yalancıdır kendileri. george orwell yaşasaydı kendisini ayakta alkışlardı, değil mi nabi hocam? a.k.p. nin zavallı şak şakçılarına dert olmuş söylem diğer yandan...
devamını gör...
son 15 senede muhalif kesimin kafa kafaya verip ürettiği söylem. büyük yaratıcılık tebrik etmek lazım! lakin başlık altı tanımlar da o derece leş..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar