diş macunu

dişŸ fırçasının aşŸkı, olmazsa olmazı. günde en az iki kere onları buluşŸturmak gerekir ağŸız sağŸlığŸı, sağŸlıklı dişŸler ve ferah ağŸız kokusu için.
devamını gör...
diş hijyeni için kullanılır. bir çok farklı çeşitleri vardır. en önemlisi, sürekli bu çeşitleri yinelemek gerekir. çünkü bir macun dişlerin tek bir ihtiyacına cevap verir. eğer sürekli aynı macun kullanılıyor ise dişler sağlıksız kalır. bundan dolayı her biten tüpten sonra farklı bir çeşit kullanmak lazımdır.
devamını gör...
ortasından sıkıldığında kavgaya sebebiyet veren diş fırçasının kankası. bazen hoş kokusu sebebiyle yutulduğuna şahit olmuşumdur.
devamını gör...
en aptalca reklamlara sahip "şey"

yani hakikaten absürt reklamları oluyor.
yoldan çevrilip, dişlerindeki bakterilerin varlığına ikna edilen şahsın, x marka diş macunuyla beyazlayan dişlerinden ibaret olan reklamlara itimat edip de o diş macununu alan var mıdır bilmiyorum. bir de "türk diş hekimlerinin tavsiyesi" diye bir ifade var ki bence değiştirilip "dermatoloji uzmanlarının tavsiyesi" falan yapılmalı. çünkü yanığa birebir. *

devamını gör...
tamamını bitirme olasılığınızın olmadığı kimyasal. şöyle ki; iki haftadan fazladır bu sefer dibini görmek maksadıyla inat ettim başka macun almıyorum. biri ambalajını görse zekat verir yeni macun alayım diye. fakat yok ardı arkası gelmiyor.

devamını gör...
markasını bilmiyorum ama bir tanesinin reklamı çok kötü. diş eti hastalığı falan diye dişi düşen kadınlı bir reklam. kalsiyum temalı yumurtalı ipana reklamını yeğlerim.
devamını gör...
bin türlü çarenin faydası olmadığı sivilceye fayda eden . özellikle sivilceye uygulamayın diyorlar. benim bünye ters sanırım ondan etki etti. siz denemeyin..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar