#haber  #özgürler 

tepki çekmiş olan ziyarettir. siz de bula bula bugünü mü buldunuz mu kastlı yapar gibi.

edit : ziyaret 9 kasım'da yapılmış. bu sebeple başlık değiştirildi ama benim için bir şey farketmiyor gelecek ay yapsaydın, geçen yapsaydın mesela.

devamını gör...
safını belli etmesidir.

neyse ki aynı safta değilim kendisiyle ve ziyaret ettiğiyle... hutbeleri fesliye yazdırsa farklı bir şey çıkmaz zaten. şaşırmıyorum ziyaretine.
devamını gör...
kasıtlı ve yanlış bir ziyarettir bazı kurumların başında olanlar kendi kişisel görüşleri ne olursa olsun o makamın ağırlığını taşımalı toplumun hassasiyetlerini düşünmelidir. dün cuma hutbesinde adını geçirmemeleri bu gün onun annesine ailesine en galiz küfürleri eden birini ziyaret etmesi yakışmıyor. sonuçta atatürk siyasal kimliği ile ilgili ne düşünürseniz düşünün, o bu ülkenin kurucusudur ve saygıyı hak ediyor.
devamını gör...
eskiden karşı devrimi gizli ve sinsice yapma peşindelerdi. şimdi bunu güzel insanlarımızın kirli bir inatla burunlarına gözlerine sokuyorlar.
devamını gör...
makamlara liyakat sahibi insanlar yerine ergen zihniyetli adamları koymanin getirisi bu olsa gerek. hemen her alanda liyakatsiz, kalitesiz ve vizyonsuz adam var. bir ülkeyi çökertmenin em kolay yoludur bu ama buna rağmen ısrarla liyakat sahibi insanları günden güne yok ediyorlar. nihai kertede söyle bitirelim;

hacı hacıyı mekke'de hoca hocayı tekkede deli deliyi dakkada bulurmuş e bulmuşlar birbirilerini.
devamını gör...
sözlük yazarlarını neden bu kadar gerdi anlamadım. adamlara bak, 10 kasımlarda anıtkabir harici yerlere gitmek de suç artık. ama işlerine gelince "dömokrosü rörörörö"... hadi ordan cahil, sen ne bilirsin demokrasiyi.
devamını gör...
siyasal islam suç üstü yakalanmamıştır, siyasal islam kendisini ihbar etmiştir. diyanetten her hangi bir memur izinli bir gününde bu mısırcının okuyucusuysa ziyaretine gidebilir. ülkemizin önemli bir bölümü kemalisttir. bu mısırcının da gazi paşaya her fırsatta ettiği hakaretler açık ve seçiktir. buna rağmen diyanetin on kasım ziyareti siyasal islamın provokasyon girişimidir. kendilerini ihbar etmiş bulundular.
devamını gör...
diyanet ziyarete dair bir açıklama yapmış ve ziyaretin tamamiyle insani duygular ile yapılan bir hasta ziyareti olduğunu söylemiş.

"söz konusu ziyaret 9 kasım 2018 tarihinde saat 14.30 sularında ve tamamen insani duygularla yapılan bir hasta ziyaretidir"

açıklama
devamını gör...
tartışmaya başkan erdoğan da katıldı ve konunun siyasete malzeme yapılmasını tasvip etmiyorum dedi.

e iyi de atatürk'e hakeret eden şahsın ziyaretini 9 kasım'a getirilirse neye malzeme edilecekti ki.

diyanet işleri başkanlığımızı siyasi tartışmaların malzemesi yapma girişimlerini tasvip etmediğimi belirtmek istiyorum.

haber
devamını gör...
niye canım? padişaha gelince adeta bir ana avrat sövmedikleri kalanlara cumhurbaşkanı arayıp taziye bilmem neyin bulunduğu zaman "siyasette böyle şeyler görmek istiyoruz" diyen zibidiler kalu beladan beri fikri ve zikri bir olan kadir mısıroğlu ziyaret edildiği zaman niye homurtular başlıyor? geçeceksiniz o işi beyler! adam 9 kasım'da hastaneye yattı. ne yapsınlar yani "10 kasım geçsin de öyle ziyaret edelim" mi desinler? boş boş konuşmayın allasen.
devamını gör...
gayet doğal bir şey.

henüz insanlığın ve vicdanın ölmediğini gösteren bir hareket. hasta ziyareti denen bir şey var geleneklerimizde. tabii bu geleneği ateist, kemalist , solcu ve ya goygoycu güruhun anlayabilmesini ve algılayabilmesini beklemiyoruz. onların kin ve nefreti bizim vicdan ve merhamet dünyamızı etkilemez.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar