djkamatarkan98

hoş gelmiş yazar kardeşimdir. iyi yazmalar. bir an önce çaylaklıktan çıkıp, tarih içerikli entrylerini bizimle paylaşması dileğiyle..
devamını gör...
sözlüğün yazar kadrosu son hızla genişlemeye devam ediyor.
hoş gelen yazar. tanımı bol olsun. buralar serin sulardır, girince alışırsın. *
devamını gör...
hoşgelmiş dediğim yazar. biz de ibn haldun okuduk. fakat yine de bilemediğimiz şeyler olabilir. ırkçılık milliyetçilik nedir yazsın da öğrenelim, ne faydası var dediğim yazar? ne mantığı varmış...
devamını gör...
umuyorum seri bir şekilde alenen ülke içindeki halklarla uğraşmaktan huzur bozmaktan etnik köken aşağılama suçundan burada ceza alır. polise zaten ben şikayet etmem kendisini ama yaptığı son derece yanlış. bence git olm başka bi cami duvarı falan bul istersen burada leş sevmiyoruz biz.
devamını gör...
ömrü kısa yazar.

bi insanın sözlük camiasında kendince varolma çabasına saygım var ve bunu anlayabilirim. fakat daha önce defalarca denenmiş ve tutmamış , ya da aynı soruları -ve aynı cevapları trilyon defa kopyala-yapıştır yapılmış bir dizge ile varolma arayışında olmak çok ucuz ve binlerce yıl öncesinin kızılderili taktikleridir.

sürekli aynı şeyi yaparak , farklı sonucu beklemek için gerçekten delirmiş olmak lazım.
devamını gör...
kürdistan diye başlık açanı + yağmuruna tutup bize burada laf edenler var

bu sözlük de sıkıntılı arkadaş müslüman ümmet diyerek bölücü kürt faşizmine geçit vermeye devam edin o ümmet dediğin adam 40 yıldır türk öldürüyor.
devamını gör...
genelleme dışında bir bucak bir de tatar aşiretini ayrı tutarım terör örgütü halk desteği ile devam eder orada 40 yıldır bu örgüt varsa bir oturun düşünün derim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.