djkamatarkan98

hoş gelmiş yazar kardeşimdir. iyi yazmalar. bir an önce çaylaklıktan çıkıp, tarih içerikli entrylerini bizimle paylaşması dileğiyle..
devamını gör...
uludağ sözlük denen illetten kurtulup kendini dünya sözlük un serin sularına atan yazardır

burası isveç orası suudi arabistan gibi yemin ederim.
devamını gör...
sözlüğün yazar kadrosu son hızla genişlemeye devam ediyor.
hoş gelen yazar. tanımı bol olsun. buralar serin sulardır, girince alışırsın. *
devamını gör...
hoşgelmiş dediğim yazar. biz de ibn haldun okuduk. fakat yine de bilemediğimiz şeyler olabilir. ırkçılık milliyetçilik nedir yazsın da öğrenelim, ne faydası var dediğim yazar? ne mantığı varmış...
devamını gör...
uludağ sözlük taifesinin asil yazarlarından.

var olsun.
devamını gör...
umuyorum seri bir şekilde alenen ülke içindeki halklarla uğraşmaktan huzur bozmaktan etnik köken aşağılama suçundan burada ceza alır. polise zaten ben şikayet etmem kendisini ama yaptığı son derece yanlış. bence git olm başka bi cami duvarı falan bul istersen burada leş sevmiyoruz biz.
devamını gör...
ömrü kısa yazar.

bi insanın sözlük camiasında kendince varolma çabasına saygım var ve bunu anlayabilirim. fakat daha önce defalarca denenmiş ve tutmamış , ya da aynı soruları -ve aynı cevapları trilyon defa kopyala-yapıştır yapılmış bir dizge ile varolma arayışında olmak çok ucuz ve binlerce yıl öncesinin kızılderili taktikleridir.

sürekli aynı şeyi yaparak , farklı sonucu beklemek için gerçekten delirmiş olmak lazım.
devamını gör...
en sonunda gidip bir kürt kızı ile evlenip ben kürtlere değil pkk ya düşmanım noktasına gelecektir.
geçici bir ırkçılık dönemi yaşıyor, fazla yüklenmeyin.
devamını gör...
kürdistan diye başlık açanı + yağmuruna tutup bize burada laf edenler var

bu sözlük de sıkıntılı arkadaş müslüman ümmet diyerek bölücü kürt faşizmine geçit vermeye devam edin o ümmet dediğin adam 40 yıldır türk öldürüyor.
devamını gör...
(#6182723) çocuk seni severim seni artılayanı ayrıca severim. sana genelleme öğreteni ayrı severim.
devamını gör...
küçük nasip kaplan. provakatif başlık ve tanımlarla dikkat çekmeye çalışıyor.
devamını gör...
genelleme dışında bir bucak bir de tatar aşiretini ayrı tutarım terör örgütü halk desteği ile devam eder orada 40 yıldır bu örgüt varsa bir oturun düşünün derim.
devamını gör...
(#6182770) eskiden Allah trolün bile zekisini versin derdim ama kendisi bana trolde zeka kırıntısı olanı versin dedirten yazar.
devamını gör...
çok da kafaya takılacak bir tip değil. gerçekten ırkçılıkla kafayı yemişse kini kendine yeter ama eğer trolse tepki verdikçe keyflenir. gaza gelmeden yokmuş gibi davranmak en iyisi.
devamını gör...
profesör timothy synder'in öğütlerinden birni yazayım buraya lan.

"dışarıya çık, gerçek dünyada siyasete katıl. toplumsal bir meseleyle ilgili iktidarın benimsediği bir tavıra, şiddet içermeyen bir biçimde tepki gösterilmeye çalışıldığında, buna sadece sanal dünyadan destek verme; fiziken, bedeninle de katılmaya, orada olmaya gayret et.

siyasi, sanatsal, kültürel olaylar etrafında tanımadığın insanlarla bir araya gel. bu topluluklara katılmak sana kendini daha güçlü hissettirecek. insanlar birbirinden güç alır, bir araya geldikçe daha umutlu olur.

toplumsal bağlarını sadece sanal dünyada kurma. iktidar, sandalyene çakılı kalmanı, duygularının ekrandan emilip kaybolmasını ister. sanal dünyanın hayatımızda daha çok yer kaplamasıyla otoriterliğin artması arasında bir ilişki var.

dışarı çık. alışık olmadığın yerlerde daha önce tanımadığın kişilerle ol. yeni arkadaşlar edin, ne düşündüklerini sor, onların deneyimlerini dinle, onlarla yürü"
devamını gör...
#6182801

bölücü olan asıl sizsiniz bence, insanları böyle din, dil, ırk parça pinçik eden sen ve senin gibiler.

baharın daim olsun dileğinin neresi bölücü?

son olarak newroz piroz be! umarım o baharlar, çiçekler senin de kalbinde açar, ben gerçekten çok üzülüyorum sizlere hewal.
devamını gör...
fazla heyecanlı.
fazla agresif.
büyüdükçe düzelir.
devamını gör...
bu sözlükte sırf yazdıklarıyla aynı fikirde olunmadığı için bilmem kaçıncı kez linç edildiğine şahit olduğum yazardır.
arkadaşlar fikirlerini beğenmeyebilirsiniz, size uymayadabilir bildiğim kadarıyla engelleme butonu bunun için var.
hoşlanmadığınız yazılar yazan insanlarıda ilgi çekmeye çalışıyor diyerek yaftalamakta oldukça basit ve sığ bir bakış açısı bana göre. ulan şurada insan ilgi görse ne olur görmese ne olur Allah kimseyi buna muhtaç hissedecek duruma düşürmesin. ha şimdi siz bana sarmadan önce şunuda söyleyeyim, bu arkadaşı şahsen tanımıyorum. sadece fikrimi söyledim eyyorlamam bu kadar.
devamını gör...
ulkucuwolf'un hortlamış hali bence. fi tarihinde ülkücü kurda girdiğim nickaltı tanımı, bu arkadaşın teşrifiyle eksilenmiş. malum kafalar da pek farklı değil. sadece tahmin.
devamını gör...
türklük düşmanı arapseverlerin kendince ömür biçtiği yazar. biz burda çokuz, burası bizim, dediğimizi yaptırırız tribine girmişler yine.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.