dmax

son zamanlarda beni kendine çok bağlayan tv kanalı. bir program izlemeden yatamıyorum. ses olsun torba dolsun işlevi de görüyor. kendilerini daha da geliştirirler umarım.
devamını gör...
an itibariyle tarihi elmalı yaşlı güreşlerini canlı yayınlayan kanal.

son 5 turnuvanın şampiyonu orhan okulu olan elmalı güreşlerinin 666.sı gerşekleşmektedir.

bizim üniversitenin çocuğu elmalılı ismail balaban'ın şampiyon olmasını istiyorum tabiki. ali gürbüz'de şampiyon olsa mutlu olurum. şaban yılmaz'a da laf etmem.
devamını gör...
an itibariyle 666.sı düzenlenen elmalı yağlı güreşlerini canlı yayınlayan kanal.

hem yağlı güreş yayınlıyor hemde güreş olmayan aralarda belgesel niteliğinde yayınlar yapıyor.

izlenilmesi gereken programlar ile iyi ki entivisipor kapanmıştır dedirtiyor bana.
devamını gör...
tlc tarzı bir kanal, son zamanlarda tlc den daha çok kendini izlettiriyor tabi..

tadilat tamirat, dizel kardeşler, özel akvaryumlar, altın avcıları gibi bir çok güzel programa sahip.. saçma entrikalı dizileri izlemektense bu iki kanalı izlemek daha keyif veriyor..
devamını gör...
alaska'nın yerel kanalı galiba. programların yarıdan fazlası alaskayla ilgili . alaskayı mesken tuttuk, alaska canavarları, alaska demir yolları, alaska hava yolları , alaska evleri vs vs.

lan urfa tv urfayı , her hangi bir yerel kanal memleketini bu kadar anlatmıyor. içimiz dışımız alaska oldu. bir hafta kesintisiz seyret kendi memleketinden daha çok tanırsın vallahi.
devamını gör...
alaska programlarını bayıla bayıla izlediğim kanal. bir de kırsalın ustaları var, herifler ahır falan parçalayıp yeniden yapıyorlar ama dünyanın en ilginç şeyiymiş gibi izliyorum. deşarj oluyorum resmen.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.