doğa koleji

ülkemizde kolej adı altında en çok kaymak yiyen özel kurumdur. 3 yaşındaki bir çocuk için peşin 11000tl kreş ücreti karşılığında vereceği tüm eğitimi ben çocuğuma evde veriyorum haberi yok.
devamını gör...
dunya egitiminin merkezi ve idolu kabul edilen finlandiya'dan biseyler ogrenmis sitemi yenilemis kolej. ama ogretmenleri de egitmelisin aziz dostum sistemle olmuyor sadece bu is.
devamını gör...
tüm kolejlerin yaptığı sinsi uygulama.
sözde %100 burs deyip asgari olarak her öğrenciden temel maliyeti alıyorlar. üstü kâr zaten.
meb bu işe de bir el atmalı.
devamını gör...
kolej resmen satılmış. yeni sahibi ömer saçaklıoğlu imiş.

ömer saçaklıoğlu kimdir

--- alıntı ---

ömer saçaklıoğlu, metal yapı konut markasıyla inşaat ve gayrimenkul sektöründen faaliyet gösteriyor.
ömer saçaklıoğlu'nun ailesi aslen tüccar. şanlıurfa doğumlu. urfa’da babası tüccar ve büyük et imhalathaneleri var. daha sonra istanbul’a gelen saçaklıoğlu ailesi istanbul’da da bu işlerine devam ediyor.
daha sonra aygaz bayiliği yapmaya başlayan aile koç’un en büyük aygaz bayisinin sahibi oluyor.anadolu’ya likit gaz taşımacılığı yapmaya başlayan aile buradan kazandığı bütün parayla ömer saçaklıoğlu'na istanbul'un her yerinden arsa alıyor. 1980’de florya’da ilk apartmanını inşa eden saçaklıoğlu bugün metal yapı konut'un patronu.

--- alıntı ---
devamını gör...
bir kaç sene evvel, okul birincisi olan öğrencisinin ösym kaydını yapmayı unutan, bu sebeple bunalıma girip 4 senesi heba olan bir öğrencinin sağlam hakkına girmiştir. olm hemde okul birincinizin evraklarını yollamamışsınız ösym, ne içtiniz o vakit ?
devamını gör...
geçen eğitim öğretim yılından beri öğretmenlerini mağdur eden kolej.

mart ve nisan'da 4-5 aylık maaşı içerde olanlar vardı. bu dönem başında beni de aradılar öğretmenlik için resti çekmiştim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar