doğudaki yahudi ajanları listesi

1- sosnowski tie davıs:

rus asıllı amerikalı gavat bu. http://odatv.com/kim-bu-nus...


2- italyan kadın:

adını bulamadım ama bu kadın çarşaf giyip sur'a girmeye çalıştı. http://aa.com.tr/tr/turkiye...


3- samantha lois jay:

bu karı suriye ve ırak'ta hewallere eğitim veriyor. http://popularmilitary.com/...


4- kevin joachim:

bu lavuk alman ama gebertildi. hem daeş hemde pkk'a saflarında yer alıyordu. kod adı dilsoz bahar. http://www.ibtimes.co.uk/yo...


5- macer gifford:

"hayatımı rajova devrimine adadım" diyen biri. bir ara savaşmış ülkesine geri dönmüş hala desteğini sürdürüyor. kişisel twitter hesabı: https://twitter.com/macergi...
http://www.dailymail.co.uk/...

6- r. rose:

bu da macer gifford'un arkadaşı.


7- brett mcgurk:

bu lavuk obama'nın özel temsilcisi. daha dün kobaniye gitmiş. http://www.milliyet.com.tr/...
şu resimde ypg'nin sözcüsü polat can'dan plaket alıyor:


8- karsten richard persson:

bu lavuk abd deniz piyadesiymiş. altınlarla görüntülenmişti sınırda. http://www.ahaber.com.tr/gu...


9- frederike geerdink:

bu karı hollandalı sözde gazeteci, takılıyor buralarda. sınır dışı edilmiş kendi hesabında yazdığına göre: https://twitter.com/fgeerdi... *


10- philip gingell hanrahan:

bu lavuk ingiliz sözde gazeteci. sınır dışı edildi.

11- philip john pendlebury:

bu lavuk da üsttekiyle aynı. http://www.aljazeera.com.tr...

12- mohammed ismael rasool:

bu lavuk da 10 ve 11. ajanlara yardım ediyormuş. fetö'nün fatih üniversitesinden mezunmuş. https://news.vice.com/topic...

13- matthieu delmas:

fransız ajan. kişisel twitter hesabı: https://twitter.com/delmas_...
yoruldum belki sonra eklerim it sürüsü gibi bitmiyor şerefsizler. bunların çoğu gazeteci. yahudiler devlet olarak bu tür işlere hiç girmiyorlar. medya ve para gücünü kullanarak bu şerefsizleri yolluyorlar. içerde de çok adamları var.. neyse can dündar'ı falan tutukladık çok şükür. biz terör örgütlerini vurdukça bunlardan ses gelmeye devam edecek.

edit: birkaç tane daha http://www.ahaber.com.tr/gu...
devamını gör...
sıralı tam listesi ne zaman gelecek merakla bekliyorum efendim. benim anlamadığım nokta şu bunu bir sözlük yazarı biliyor da cihan devletimiz bilmiyor mu?

kobanide adamlar acemisi olduğu şehir savaşını öğrensin sonra cizre'de hakkari'de senle şehir çatışması yapsın kobaniden onları alanın onlara koridor açanın edenin hiç suçu yok. suç piç olur tabi kimse üstüne alınmak istemez.
devamını gör...
yahudi ajanı demek meseleyi biraz sulandırmak olur. arapları osmanlı'ya karşı kışkırtan lawrence yahudi miydi? israil bile yoktu. ingiliz ajanıydı. alev alatlı geçen akşam kürt meselesi üzerine konuşurken, geçen yüzyılda lawrence gibi yüz tane ingiliz ajanının doğu ve güneydoğu anadolu'da bulunduğunu söyledi, elbetteki kaynaklarını işaret ederek. bu adamlar üstelik kürtçeyi, zaza'cayı su gibi konuşuyorlar. şu andaki durum da çok farklı değil. üstelik sadece ingiliz ajanı yok. almanlar, mossad, amerikalılar, ruslar ilk akla gelenler.

bir de şu cehalete hastayım. devlet bunu bilmiyor mu? niye şunu şunu yaptı ya da yapmadı?

arkadaşım, devletin bildiklerini uygulama kapasitesi gücü ile sınırlıdır. olayların cereyan ettiği dünya arenası somut bir yerdir. ve o somut olaylara etki etmek, yönlendirmek ancak somut bir güç ile mümkündür. askeri, ekonomik, politik... türkiye'nin gücü ise maalesef ve maalesef sınırlıdır. görüyor, biliyor, etki etmeye çalışıyor ama bir yere kadar. daha pyd'yi bile bir başına vuramıyorsun. çünkü hem ruslar, hem amerikalılar görüşüyor, destek veriyor. alman, ingiliz ve israil desteğini bile saymıyorum. en arkada tüm bir avrupa. türkiye, neredeyse tüm bir dünyaya karşı savaş veriyor.

bakın ilginçtir, siz türkiye'nin büyük güç olması gerektiğinden bahsedin; sizinle ilk dalga geçecekler, faşist ve hayalperest ilan edecekler de bu cahiller sürüsüdür. ben on beş yıldır bu acı kaderi yaşıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar