don rodrigo hernandez garcia de la castilla

yazdıklarını okuduğumda nedense boynunu arkaya atmış pc ekranına kısık gözlerle bakan bir insan canlanıyor gözümde. zihnimizin oyunları işte hep bunlar.

etliye sütlüye karışmadığı için nick altı dolup taşmamış. *
devamını gör...
zorlu yollardan geçmiş ve şükür ki işlerini yoluna koymaya başlamış yazar.

artık daha çok görürüz kendisini buralarda umarım.
devamını gör...
tanımlarını beğendiğim yazar. artı listemde de adını çok görüyorum. yalnız öyle uzun bir nick sahibi ki bana artı verdi mi diğerlerini görmeye yer kalmıyor. şaka ya şaka oy vermeye devam edebilir.
devamını gör...
herhangi bir tanımınıza artı oy verdigi zaman dumura ugruyorsunuz... hayır konumuz kendisi degil nickidir efem... artı veren kisi sayısı çok ama orada niye 1 yazıyor durumlarını sorguluyorsunuz... diyecegim o ki arkadasin nickinden artı oy gelirse 6 artı oy kabul edilsin. eksiyi siz belirleyin.
devamını gör...
malum sebepten nisa taifesinin nickaltına yazmaktan kaçınırım. herhangi bir nickaltına gerekli görüp yazsak ya da birisiyle polemiğe girsem * illa ki sözlük erlerinden birileri bana sarıyor, yaşadım abi, rahat olun Kurt binici kardeşiniz bu konularda en şeffaf olanlardan birisi, bir şey yaptığımız yok.
He, ne diyordum ? gereklilik gördüm yazmaya;
Buralarda yeniyetme malum nesil * çok var. Sözlükteki hatun tayfanın çoğu beni sevmez ben de onları. Bu yazarı okuyun demeye geldim. Hakikaten dengeli ve kalemi sağlam bir yazar. Okuyun ve örnek alın. Böyle diyeceğim ve tavsiye edebileceğim fazla kimse yok.

allah razı olsun , böyle komplekssiz aklı başında yazın yanılan ben olayım. böyle kardeşlerimizin sayısının artması temennilerimle.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar