soğuk ve sulu olan karpuz mantıklı bir tercih olabilir. biz genelde yoğurt sunuyoruz dondurma yerine(inanmasada) en olmadı kremşantiyi sütle çırpıp külaha sürüp veriyoruz.
devamını gör...
anne olduğu için pek ciddiye alınmaz ama yaptığı şey piyasada alternatif arz oluşturan milyon dolarlık şirkelerin strateji ceolarıyla aynıdır. aynı şekilde taşa oturma, taş çeker diyen anne aslında termodinamiğin temel yasalarından olan katı kütlelerde ısıl alış-verişten bahsediyordur. azıcık akıllı olun lan, kadın bu kadar bilimsel ifade edemiyor diye mi bu tavrınız, adamı hasta etmeyin. anneniz lan o sizin, anneniz. ne diyosa yapın, bi bildiği vardır. hem o sizi sevdiği için söylüyor.
devamını gör...
şimdilerde bulunamayan annelerdendir. artık çocukerkil bir topluluk olduğumuz için kalmadı böyle anneler. çocuk ne isterse oluyor.
devamını gör...
evde dondurma yapabilecek annedir . artık renkli kalıplar da var en güzeli çocukları baştan abur cubura alıştırmamak. böyle bir arkadaşım var çikolata falan almıyor aldırmıyor bana da. tadını bilmezse istemez diyor . tabi okula başlayınca da devam eder inşallah.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar