dörtte üçü bilgiyle kaplı küfürsüz sözlük

8. (Tematik)
dörtte üçü bilgi olan kısmına daha denk gelmedik. genelde sizde öylesiniz !! sizin zamanında da böyleydi, bunlar vatan hainlerinin sözleri !! dış mihraklar ve israil mihraklarısınız hatta arada kafir ilan edenler var. ama bilgi yok ilginç !!
devamını gör...
9. (Tematik)
doğru olan önermedir.evet.

zira daha önce arz ve teşrifini sunduğum üzere aydinoglu ilim deryasıdır. bu deryada olanlar ilimsiz , kültürsüz ve yobaz kalmazlar.evet.
devamını gör...
gururla ve zevkle yazarlığını sürdürdüğüm dünya sözlük.

lakin küfürsüz olması, sizin gibi düşünmeyenlerin tanımınıza eksi oy vermekle yetinmeyip "köpekler" veya düzeltilerek "hindiler", olmadı "düdük" diye hitap etmelerine engel değildir... üzülerek görüyorum bunu...
devamını gör...
başkaları gibi düşünmeyen yazarların, başkalarının inanç öğretileri için ''kötülük'' diyerek hakaret ederken ''görüşüme saygı duyulmuyor yeaaa'' diye sızlandığı sözlük.
devamını gör...
bilgili sözlüktür. dün ders çalışırken olmadığını düşündüğüm başlığa girdiğimde konu hakkında elimdeki makaleden daha çok bilgi ve detayla karşılaştım. üstelik arayıp da ulaşamadığım kaynaktan! sonra dedim ki "keşke çalışkan bir öğrenci olsaydım da bu fırsatı değerlendirerek konuya daha hakim olsaydım."
sonra kapattım sayfayı. haha.
devamını gör...
canım sözlüğümdür. nasıl dünyamızın 4/3 ü suyla kaplıysa bu dünyamız için ne kadar önemliyse, işte sözlüğümüz de sözlükler içinde fazla hatta hiç küfür içermeyen girenin yazanın bir şeyler öğrendiği sözlüktür.
devamını gör...
bilgi kısmı şöyle dursun, küfürsüz olması benim için önceliklidir. bilgiyi alırsın illa. ama küfüre her yerde maruz kalıyoruz. burada kalmayalım.
devamını gör...
"dörtte üçü" sözcük grubunun matematik dilinde nasıl yazılacağını bilmeyen yazar turnusolu başlık.

mükemmel bir 12:59 bilgisi: 3/4 şeklinde yazılır efendim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar