dr. nowzaradan

tlc'de yayınlanan ağır yaşamlar adlı insanların kilo verme serüvenini ele alan programdaki doktor amca. Boyalı saçlarına, ciddi duruşuna ama özellikle Türkçe dublajında "me reeğ bağğ ben doktor nowzaradan" diyerek hastaların yanına gelmesine bayılıyorum!*
devamını gör...
tlc ne güzel alt yazılıydı izlemek daha güzel oluyordu elimde olsa alt yazılarıda kaldırıcam o kadar söyliyim dublaj olayını hiç sevmiyorum.ister arapça,fransızca,uganda dili,lehçe olsun ama kendi dilinde olsun altyazıdan izleyelim bu tlc bir defa talepleri alıyordu k talepler alındığından beri kadın programlarına döndü one man army bile vermiyorlar onun yerine gelinlik programı veriyorlar buradan tlc'nin kitlesinin %65 lik kısmının kadınların oluşturduğunu anlıyabilirsiniz.
devamını gör...
adamın sadece bakışları bile taviz vermez bir yapıda olduğunu göstermeye yetiyor da artıyor. hakikaten programa uymayan hastalara yumuşak yaklaşmaz ve o bakımdan acımasızdır.
devamını gör...
tam adı dr. younan nowzaradan olan obezite cerrahı. altın stetoskopunun ve uyumsuz hastaları reddedişinin ve taviz vermeyen hallerinin hastasıyız.
devamını gör...
özelde bu adam yüzünden genelde ise ağır yaşamlar ), kilolarım beni öldürüyor, sıkı dönüşüm gibi programları yüzünden kilolu insanlara artık yoğun bir et yumağı, kesilebilir hamurlar gibi bakıyorum. "bu durum çok ciddi sonuçlar doğurabilir katy", "öncelikle kalbin bu ameliyat için yeterince güçlü mü bunu öğrenmemiz gerek john" gibi replikleri hafızlara kazındı bile. 12 aylık süreci 20 dakika da izlemek çok güzel tam benlik, zeki adammış takdir ettim. bu arada hastaları ona kısaca nowz diyor.
devamını gör...
ağır yaşamlar programında ölmeye yakın şişmanlara diyet programı verip ameliyatlarını yapan dok. ne iğrenç bir işi var lan. deri alma yağ alma ıyyak.
devamını gör...
görüntüsü ile tavrı tamamen zıt bir doktor abimiz. o tontiş hulusi kentmen duruşunun altında bir hüseyin peyda yatıyor.
devamını gör...
waççu duin? kivaminda hint aksanı olduğunu düşündüğümm ağır yaşamlar programının toktoru. yağ alma deri alma mide küçültme her nevi mide bulandırıcı işi kasap edasıyla yapan kişi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar