dua çağrısı

--! spoiler !--

yarın sabah dokuz civarında dedemin ameliyatı var. tümör alınacak. beyin damarlarıyla alakalı farklı bir sorundan ötürü, ameliyat sırasında çeşitli komplikasyonlar (görme, işitme, yürüme yetilerinin kaybı gibi) oluşabilir.

aslında mesane ameliyatı, tümör mesanede ama boyun damarlarında daralma varmış. o yüzden baygınlık geçiriyor, sara nöbeti gibi nöbetleri oluyor. ameliyatta öyle bir nöbet geçirmesi çok kötü sonuçlar doğurabilir. çokça dua lazım.

herkese selam eder, dualarını esirgememelerini rica ederim...

--! spoiler !--

(bkz: yolu kesen adam)
devamını gör...
rabbim dedeye şafi ismini tecelli etsin inşallah ve sağlığına sıhhatine kavuştursun...

hatta kurbanda elini öpmeye gidek...

inşallah...
devamını gör...
Allah sağlık sıhhat ve acil şifa versin. doktorlara da dedesine yardım etsin inşaallah. dualarımız seninle kardeşim.
devamını gör...
rabbim hayırlısıyla ameliyatının güzel geçmesini nasip etsin,şifasını versin inşallah.
devamını gör...
üstat mevlam şifalar versin. dualarımız duysak duymasak muhtacın, mazlumun, zorda kalanın, müşkülat çekenin yanında, ihtiyacı olanadır daima.
devamını gör...
şifa Allah'tan , en acil , en şafi'sinden...

bir talebde benden cogito ahalisine olsun!
misir icin 20 milyon ayetel kürsi , 10 tane de kimden eklembik olsun ?

devamını gör...
arkadaşlar malum bu gün mübarek ve kutlu cuma günü.
cuma günü hürmetine lütfen bana da dua edin. 17 eylül de muafiyet sınavım var. geçmem gerekiyo. akılsız başın cezasını tatil geçiyo. ders çalışıyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Allaha emanet olun hayırlı cumalar.
devamını gör...
cogitanlar bugün saat 13.00 de muafiyet sınavım var. dua edin nolur...
devamını gör...
dâdıezel ablanın annesi şu an ameliyattaymış. Allah acil şifalar versin. dualarımızı eksik etmeyelim.
devamını gör...
pazartesi bir mülakatım var dostlar dua edin iyi geçsin. bu sözlükte duası kabul olan güzel insanlar var dualarınızda bana da yer ayırın Allah rızası için.
devamını gör...
tüm müslüman alemine, tüm zulüm gören insanlara dua etmeyi alışkanlık haline getirmek.
devamını gör...
değerli yazarımız, sevgili arkadaşımız sulu sepken'in halası hanımefendi hakk'ın rahmetine kavuşmuştur...

birkaç cümle bile olsa ardından rahmet dualarımızı esirgemeyelim, en azından bir fatiha üç ihlas suresi okumayı çok görmeyelim lütfen...

saygılarımla...
devamını gör...
bi tanıdığımızın annesi, pankreans kanseri 2 yıldır bununla mücadele ediyor. son evreye girmiş sanırım. bizden yasin okumamızı istediler. okuyabilecek olanlar bana bildirirlerse sevinirim. şimdiden teşekkürler.
devamını gör...
bu başlığı sol şeritte gördüğümde korkuyorum yine bir şey oldu diye. Allah dualarımızı kabul etsin.
devamını gör...
yasin istemiştim Allah razı olsun birçok arkadaş yalnız bırakmadı. o yasinler perşembeye kadar yani yarına kadar okunmalı, arkadaşlardan Allah razı olsun. benim ki bir hatırlatma tabi. sağolun tekrardan.
devamını gör...
talebimdir. kıymetli cogitanlar, yarın çok önemli sınavım var, lütfen bir dua buyurun...
devamını gör...
her dem mırıldanırım
bilir bilmez,
yüreğim temizdir
ulaşır dileğim
sorulmaz kime
yolu veren
dağıtan
müşkülü bilir zoru bilir.
bir lokma yutarken şükür ederim
dilerim her kese bir lokma.
devamını gör...
salı gününden başlayarak ocak sonuna kadar süregelecek ing sınav maratonumda dualarınızı eksik etmeyin ki bu vatan %100 ing bölüm okuyan bi evlat daha kazansın.evet ben de sizi seviyorum cogitocanlar...
devamını gör...
bu pazar günü bu fakir için hususi bir önem arz ediyor. sizden istirhamım bana dua eder misiniz. inşaallah mevlam duamı kabul eder gönlümdekini verir amin.
devamını gör...
rabbim bunu yazan ve okuyan kullarını güzel ahlakla süsle..
devamını gör...
annecigim bugün acilen ameliyata alındı dizinden. dua edin insallah ameliyat işe yaramış olsun, şifaya kavuşsun. hazir el açmışken babamın da şifası için dua ederseniz cok mutlu olurum. hepinizden Allah razi olsun...
devamını gör...
kuzenim beyin kanamasi gecirdi. ve yogun bakimda. henuz cok genc. 2 tane minicik cocugu var... doktorlar hic iyi seyler soylemiyorlar. Allah'tan umit kesilmez sozunun serinligi var bir tek kalbimizde... lutfen sizlerde dua eder misiniz?
devamını gör...
“ezhib”l be”se rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
rabbim cümlemiz için hayırlısını nasip etsin, nasip ettiğini de gönlümüze razı et.
devamını gör...
( #975168 ) nedeniyle bugünlerde arka sayfalarda kaybolmaması gereken başlıktır... ne kadar çok kişi görürse ve de bir kaç cümle de olsa dualarını esirgemezler ise o kadar hoş olacaktır...
devamını gör...
dua yaradana müracaat etmektir ister kendin için isterse bir kardeşin için dua et yaradan seni affetmek istediği kullar arasına alacaktır. zira allah'ın kendisine dua edilmesi kadar hoşuna giden hiçbir şey yoktur. duanız olmasaydı ne işe yarardınız ayetinin anlamı da budur..
devamını gör...
annemin şekeri 457 ye çıkmış 2 gün önce acile götürmüşler. dün de 40 a düşmüş. yani bir türlü dengelenemiyor... dua ederseniz sevinirim...
devamını gör...
yarına iki sınavım var ve migrenim tuttu dua edin nolur.. çok aksi ve alıngan oluyorumm.... :/
devamını gör...
malumu aliniz yarın ales 2013 sonbahar sınavı var. ben de gireceğim, başta bana * ve sınava girecek diğer sözlükdaşlarıma dua ederseniz sevinirim.

tasavvufçu ya da tasavvuf karşıtı ve sair fark etmez, kelime-i şehadet getiren, hucurat suresi 10. ayet ile kardeşim olan her kardeşimden bu duayı bekliyorum. saygılarımla.
devamını gör...
öncelikle rabbim herkesin duasını kabul etsin, hastalara şifa, dertlilere deva ihsan etsin.
benim de bir dua talebim var... hayatımın belki de en önemli insanlarından birine. namaz kılmayı tamamen bıraktı. belki on yıl oluyor bayramlar ve kandiller dışında namaz kıldığı vaki değil. cumalara bile gitmez oldu. ne kadar dediysek de hiçbir değişim olmuyor durumunda. aklına gelen dua ederse ne güzel olur.
edenden de etmeyenden de Allah razı olsun.
devamını gör...
kıymetli sözlükdaşlarım, mümkünse canı gönülden edilmiş dualara ihtiyacımız var. teyzemin oğlu, 15 yaşında, bugün bir ameliyat geçirdi, dizinde bir kitle vardı onu aldılar, patoloji sonucu 15 gün sonra çıkacak. gayet olumlu düşünmeye çalışıyorum elbette ama yine de siz bol bol dua edin tolga için, bir an önce iyileşsin ve kötü bir şey çıkmasın diye. dua edenlere şimdiden teşekkürler. biliyoruz ki birbirini hiç tanımayan insanların birbirleri için yaptıkları dualar daha makbuldür. Allah razı olsun.
devamını gör...
bilmiyorum ne kadar işe yarar, ama hadi ben de yazayım: Allah'ın beni bu içine düştüğüm haram para çarkından kurtarması için belki duası makbul biri vardır da kabul olur, hı? kıldığım namaza karşı bile vicdan azabı duyuyorum * kafamda bir iş var, gerçekleşmesi için de elimden geleni yapacağım inşaallah, ama içinden gelerek dua eden birileri de fena olmazdı.. Allah'ım bana parası helal bir iş nasip et..
devamını gör...
arkadaşlar ağustos ayında dedem ameliyat olmuştu ( #865172 ) Allah razı olsun siz de dua etmiştiniz. ameliyat yine ufak ancak aynı sorunların çıkma riski devam ediyor. çarşamba günü ameliyat var, tekrar dua edersenz sevnirim. saygılarımla
devamını gör...
yengem çok ağır, riskli bir ameliyat olacak. müsait olanlar bir yasin-i şerif okuyup dua edebilir mi? Allah razı olsun şimdiden.
devamını gör...
en yakın arkadaşımın babası bugün vefat etti.. geride henüz iş bulamamış bir genç kız, henüz üniversitede okuyan bir erkek evlat da bırakarak*.. dindar, beyefendi bir adamdı.. geride hepsi iman sahibi birbirinden temiz 4 evlat bıraktı.. arkasından bir yasin, fatiha okursanız boşa gitmez.. kendisinden Allah razı olsun, mekanı cennet olsun inşaallah..
devamını gör...
bugün sundance kid in babaannesi vefat etti. birer yasin okuyup, dua ederseniz sevinirim. simdiden Allah razi olsun.
devamını gör...
talebimdir. değerli cogitanlar yarın hayatımın en önemli sınavına gireceğim inşallah. lütfen bir dua buyurun...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar