dua çağrısı

--! spoiler !--

yarın sabah dokuz civarında dedemin ameliyatı var. tümör alınacak. beyin damarlarıyla alakalı farklı bir sorundan ötürü, ameliyat sırasında çeşitli komplikasyonlar (görme, işitme, yürüme yetilerinin kaybı gibi) oluşabilir.

aslında mesane ameliyatı, tümör mesanede ama boyun damarlarında daralma varmış. o yüzden baygınlık geçiriyor, sara nöbeti gibi nöbetleri oluyor. ameliyatta öyle bir nöbet geçirmesi çok kötü sonuçlar doğurabilir. çokça dua lazım.

herkese selam eder, dualarını esirgememelerini rica ederim...

--! spoiler !--

(bkz: yolu kesen adam)
devamını gör...
rabbim dedeye şafi ismini tecelli etsin inşallah ve sağlığına sıhhatine kavuştursun...

hatta kurbanda elini öpmeye gidek...

inşallah...
devamını gör...
üstat mevlam şifalar versin. dualarımız duysak duymasak muhtacın, mazlumun, zorda kalanın, müşkülat çekenin yanında, ihtiyacı olanadır daima.
devamını gör...
şifa Allah'tan , en acil , en şafi'sinden...

bir talebde benden cogito ahalisine olsun!
misir icin 20 milyon ayetel kürsi , 10 tane de kimden eklembik olsun ?

devamını gör...
arkadaşlar malum bu gün mübarek ve kutlu cuma günü.
cuma günü hürmetine lütfen bana da dua edin. 17 eylül de muafiyet sınavım var. geçmem gerekiyo. akılsız başın cezasını tatil geçiyo. ders çalışıyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Allaha emanet olun hayırlı cumalar.
devamını gör...
değerli yazarımız, sevgili arkadaşımız sulu sepken'in halası hanımefendi hakk'ın rahmetine kavuşmuştur...

birkaç cümle bile olsa ardından rahmet dualarımızı esirgemeyelim, en azından bir fatiha üç ihlas suresi okumayı çok görmeyelim lütfen...

saygılarımla...
devamını gör...
bi tanıdığımızın annesi, pankreans kanseri 2 yıldır bununla mücadele ediyor. son evreye girmiş sanırım. bizden yasin okumamızı istediler. okuyabilecek olanlar bana bildirirlerse sevinirim. şimdiden teşekkürler.
devamını gör...
yasin istemiştim Allah razı olsun birçok arkadaş yalnız bırakmadı. o yasinler perşembeye kadar yani yarına kadar okunmalı, arkadaşlardan Allah razı olsun. benim ki bir hatırlatma tabi. sağolun tekrardan.
devamını gör...
her dem mırıldanırım
bilir bilmez,
yüreğim temizdir
ulaşır dileğim
sorulmaz kime
yolu veren
dağıtan
müşkülü bilir zoru bilir.
bir lokma yutarken şükür ederim
dilerim her kese bir lokma.
devamını gör...
salı gününden başlayarak ocak sonuna kadar süregelecek ing sınav maratonumda dualarınızı eksik etmeyin ki bu vatan %100 ing bölüm okuyan bi evlat daha kazansın.evet ben de sizi seviyorum cogitocanlar...
devamını gör...
bu pazar günü bu fakir için hususi bir önem arz ediyor. sizden istirhamım bana dua eder misiniz. inşaallah mevlam duamı kabul eder gönlümdekini verir amin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar