dua çağrısı

rabbim dedeye şafi ismini tecelli etsin inşallah ve sağlığına sıhhatine kavuştursun...

hatta kurbanda elini öpmeye gidek...

inşallah...
devamını gör...
üstat mevlam şifalar versin. dualarımız duysak duymasak muhtacın, mazlumun, zorda kalanın, müşkülat çekenin yanında, ihtiyacı olanadır daima.
devamını gör...
şifa Allah'tan , en acil , en şafi'sinden...

bir talebde benden cogito ahalisine olsun!
misir icin 20 milyon ayetel kürsi , 10 tane de kimden eklembik olsun ?

devamını gör...
arkadaşlar malum bu gün mübarek ve kutlu cuma günü.
cuma günü hürmetine lütfen bana da dua edin. 17 eylül de muafiyet sınavım var. geçmem gerekiyo. akılsız başın cezasını tatil geçiyo. ders çalışıyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Allaha emanet olun hayırlı cumalar.
devamını gör...
pazartesi bir mülakatım var dostlar dua edin iyi geçsin. bu sözlükte duası kabul olan güzel insanlar var dualarınızda bana da yer ayırın Allah rızası için.
devamını gör...
değerli yazarımız, sevgili arkadaşımız sulu sepken'in halası hanımefendi hakk'ın rahmetine kavuşmuştur...

birkaç cümle bile olsa ardından rahmet dualarımızı esirgemeyelim, en azından bir fatiha üç ihlas suresi okumayı çok görmeyelim lütfen...

saygılarımla...
devamını gör...
bi tanıdığımızın annesi, pankreans kanseri 2 yıldır bununla mücadele ediyor. son evreye girmiş sanırım. bizden yasin okumamızı istediler. okuyabilecek olanlar bana bildirirlerse sevinirim. şimdiden teşekkürler.
devamını gör...
yasin istemiştim Allah razı olsun birçok arkadaş yalnız bırakmadı. o yasinler perşembeye kadar yani yarına kadar okunmalı, arkadaşlardan Allah razı olsun. benim ki bir hatırlatma tabi. sağolun tekrardan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar