olmayan kızdır. gelinlikten tut düğün salonunun lüks olmasına ve ev içi harcama hatta balayı için 5 yıldızlı otel altı beğenmeyen bayanlar için imkansız bulunması zor bir kadındır.
devamını gör...
balayında dünya turu yapmak istiyordur o yüzden düğünde masraf çıkartmak http://istemez.ki bu günümüzde çokca rastlanılan bir durum.resmen kız balayımda dünya turu yapıcam diye 10 yıl öncenin gelinliğini giyip kuru kuru belediye dairesinde nikah kıydırıyor.

yada bir ihtimal aile zoruyla istemediği bir adamla evleniyordur.
devamını gör...
akıllı kızdır.
düşünsene, bir gece giyeceğin gelinliğe, kimseyi memnun etmeyecek bir yemeğe, öyle veya böyle eleştirilecek bir salona, eninde sonunda çöpe atılacak kınalar ve nikah şekerlerine dünyanın parasını verene kadar kendine harcar gelinle damat o parayı.
ve ne yazık ki böyle bir kız, her zaman böyle demeyecek bir damatla karşılaşacaktır. adım gibi eminim.
devamını gör...
adı çıkmış hanımlar yüzünden, görünmez olmuş kadındır. diyoruz da, nedense standart sapma sayıyorlar bizi. yok hükmündeyiz. çünkü şöyle harcatalım, böyle masraf yapalım diyenler yaranıyor herhalde.
devamını gör...
düğünün en hayırlısı en az masraf yapılandır, hem tesettüre uymayan ve ancak bir kere giyilecek kıyafetleri, damadı da zora sokacak masrafları hangi kız ister ki..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar