duman

bir şarkılarının iki kelimesini görenlerin, çamur ata ata doyamadıkları grup. bu kişilerin bi durup soluklanmalarını, akabinde de şarkıyı bir de koşullanmamış şekilde ve tarafsızca dinleyip değerlendirmelerini dilerim.
devamını gör...
konserlerinde sahneye kendileri eğŸlenmek için çıkarlar, çaldıkları şŸarkılarını kafalarına göre bozar kafalarına göre alakasız şŸarkılar ile birleşŸtirirler. konserine gitmektense albümünü dinlenemenin daha iyi olacağŸı nadir müzik gruplarındandırlar.
devamını gör...
'rezil' adlı parçalarıyla dine hakaret eden grup. lakin yoğun eleştiri bombardımanına dayanamayıp: ''biz onu din üzerinden rant sağlamaya çalışanlara yaptık'' demişlerdir. yani bu da halk dilinde: ''dinci'' oluyor galiba.
devamını gör...
bugüne kadar çıkardıkları albümlerin tamamı şu şekilde olan türk rock grubumuz.

eski köprünün altında (15 nisan 1999)- nr1
belki alışman lazım (3 nisan 2002) - nr1
konser (30 haziran 2003) - nr1
bu akşam konser dvd'si (4 ekim 2004) - nr1
seni kendime sakladım (7 haziran 2005) - nr1
yakup & kaan & batuhan - karanlıkta (3 åžubat 2006) - emı
en güzel günüm gecem 1999-2006 (11 aralık 2007) - nr1
duman rock'n coke konseri (2 eylül 2006) (2 aralık 2008) - nr
duman ı (18 mart 2009)- sony bmg music
duman ıı (18 mart 2009) - sony bmg music
devamını gör...
esrarkeş elemanları bulunan müzik grubu. solisti kaan ıkınır gibi şarkı söylemektedir. çile bülbülüm'ün duman yorumunu dinleyenler daha iyi anlayacaktır.
devamını gör...
türkiye nin en önemli rock gruplarındandır. yakın bir tarihte yeni albümlerini piyasaya çıkardılar. kaan ıkınır gibi şarkı söylüyor yok böğürüyor diyenlere inat yıllardır müzik camiasındadırlar bu kaliteyle olmalılar da.
devamını gör...
keş grup.... evet evet atılmak istenen çamursa keş grup! efendim bunlar toz çekmeden sahneye, ne bileyim bir programa asla çıkmazlar. kafaları her daim dumanlı olduğundan kendilerine bu ismi takmışlardır. konserlerinde toz çekmeden girmek caiz değildir. kafayı oraya buraya sallamaksa ibadettir. bilmem dar gelen benliklere geniş gelen ufuklar açabildik mi?
devamını gör...
kızılderililer tarafından haberleşme aracı olarak da kullanılan renkli artık gaz..hepimiz benzer şeyler yazsak hiç birimiz düşünmüyoruz demektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar