dünün mücahidi bugünün müteahhidi

direk ak parti ile bağdaştırılmaması gereken lakin yadsınmaması gereken gerçek. bir parti mensubu olmakla değilde bir davaya baş koymak dahilinde değerlendirilmesi gereken durum. zamanın mücahidleri olarak adlandırılabilecek kişiler uğruna baş koyduğu dava yolunda çalışanlar çok geçmeden baş koydukları davanın gereklerini ve tutumunu unutarak para peşinde koşmaya başladı ve bu gerçekte gözler önüne serildi.
devamını gör...
özellikle 70'li yıllarda mücahit olan bu herifler daha sonra baktılar pasta çok tatlı, oğlum biz niye yemiyoruz bu pastadan deyip mücahitliiği bir kenara bırakıp müteahhitlik pozisyonuna geçtiler.
hayırlı olsun...
devamını gör...
olamayanların serzeniş cümlesidir. yaklaşık iki ay önce kültür aş de bi beyle mülakat eylemişidim. kendisi mevcut ibbnin hal-i hazırdaki yönetimine atıp tutuyordu. yok efendim kültürden anlamıyorlarmış da... hazretin kendisi bi 15 yıla yakın orda. muhtemel ki son dönemlerde iplenmiyor. bu durumda kurduğu cümleler yukardaki başlığa yakındı. iplenseydi müteahhitliğin fezailini beyan eder olurdu.

kaybedenlerin kıskançlık anlamları içeren cümlelerini duymak ruhuma ızdırab veriyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar