dünya siyasetini yöneten iki aile

paraya, enerjiye, madenlere, zincir marketlere, silaha, sanayiye, eğitime, medyaya hükmeden ailelerdir. yeryüzünde savaşlar çıkarır anlaşmalar kurarlar. darbeleri, krizleri, terör örgütlerini, nifakları bu iki aile ayarlar; lakin bizim müslümanlar da "takdiri ilahi" diyerek direkt Allah'tan geldiğine inanır.

ek: dış güç dış güç deyip duruyordunuz, ne oldu ağalar?
devamını gör...
ergenlik döneminde böyle şeylere inanırdım. yahudi aileler, haarp silahı, gizli güçler, masonlar, tapınak şovalyeleri, klanlar illuminati falan. aslında bunların hepsi abdden ithal ettiğimiz komplo teorileri ki komplo teorilerinin merkezi abddir. sadece bir şey benim kafamı karıştırdı. 2016 pokemon go çılgınlığında sistem pokemon koyma yerlerini ibadethaneler olarak belirlemişti. dünyanın en güçlü pokemonu seçildi ve duyuruldu. her şey güzel ama dünyanın en güçlü pokemonunun koyulduğu yerin adı masonic temple.
devamını gör...
dünya siyasetini yönetmek isteyen birileri olsaydım, mesaimin büyük çoğunluğunu, insanları iki ailenin veya onun gibi bir şeyin dünya siyasetini yönettiğine inandırmaya harcardım.

böylece insanlar, her şeye hakim olan, her şeyi planlayan ve yönlendiren karşı konulamaz bir güç odağı olduğuna inanırlar ve bu "kötü tanrı" karşısında boyun eğerlerdi.

oldukça kullanışlı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar