şuan başlatalım. birinciye benden, ömer nasuhi bilmenden büyük islam ilmihali ve riyazü-s salihin hediye. kitap okumayı sevenleri bekliyorum. özellikle instaya cayır cayır poz yapıştıranları.

ıkinciye orta islam ilmihali diye espri yapan olursa pis döverim.. şaka yapmıyorum.
devamını gör...
tüm yazarlara sevgiler, saygılar ;

geçen sene ilki yapılan dünya sözlük 1. fotoğraf yarışmasının ardından, bu güzel fikri sürdürme hatta gelenekleştirme adına bu sene 2.'sini yapma düşüncemizi hayata geçirmiş bulunuyoruz. maksadımız her zaman olduğu gibi güzel olana teşvik, fotoğraf çekmeyi seven arkadaşlarımızla keyifli bir paylaşıma imza atmak. diğer taraftan minik bi yarışma heyecanı olması açısından, oylama sonucu ilk üçe giren arkadaşlarımız için, seveceğini düşündüğümüz mütevazı hediyelerimiz de olacak. *


öncelikle unutmadan çok değerli katkılarından dolayı, parpali ve endoplasmik bir kulum'a sonsuz teşekkürler.

katılım ve oylama kurallarından önce yarışma takvimini belirteyim :

12 mayıs - 26 mayıs tarihleri arasında fotoğrafların ilgili kişiye iletilmesi gerekiyor. *

27 mayıs - 2 haziran arası gizli oylama yapılacaktır. oylama için yapmanız gereken; fotoğrafların sergileneceği ilgili başlıktan desteklemek istediğiniz fotoğrafın numarasını bana özel mesaj yolu ile ulaştırmak.

3 haziran pazar günü ise sonuçlar açıklanacaktır.


katılım ve oylama kuralları :

-yarışmamıza haliyle sadece sözlük yazarlarımız katılabilmekte.

-yarışma için belirlediğimiz bir konumuz yok, siyasi propaganda içermeyen, insani değerlerle ters düşmeyen her türlü fotoğraf kabulümüz.

-gönderilen fotoğrafların cep telefonu veya dslr farketmeksizin, çekildiği cihazın marka ve modelini belirtmeniz gerekiyor.

-fotoğrafı bizzat kendiniz çekmiş olmalısınız, duruma göre sizden exif bilgisi veya o fotoğrafın size ait olduğunu ıspatlayacak başka kanıtlar istenebilir, aynı fotoğrafın başka açılardan çekilmiş hali vs. gibi.. aksi durumda, fotoğrafın telifinin size ait olmadığı anlaşılırsa yarışmadan diskalifiye edileceksiniz. kul hakkı önemli bi husus.

-fotoğraflar üzerinde ufak tefek renk ve kontrast oynamaları dışında manipülasyon yapılmaması gerekiyor.

-size ait eski veya güncel bir fotoğrafla katılabilirsiniz, sadece daha önce sözlükte paylaşmamış olmanız gerekmekte, ayrıca ilgili kişi * hariç fotoğrafınızı başkalarının görmemesi bilmemesi gerekmekte, oylamanın selameti açısından.

-son olarak katılımcıların tek fotoğraf göndermesi şartımız var.

-fotoğrafları yukarıda belirtilen hususlara dikkat ederek, özel mesaj yoluyla ya da dunyasozlukyarisma@gmail.com adresinden bana ulaştırabilirsiniz.

not : katılımcıların nickaltlarına, yarışmaya gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimizi ufak bi görsel eşliğinde ileteceğimizi de belirtelim.

tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyoruz, kolay gelsin.
devamını gör...
fotoğrafçılık geçmişim olmasına yıllardır kürtaj aman işte ps kullanmış olmama rağmen amatör bir foto ile eğlencesine katıldığım yarışma. beni birinci yapın size şokolata alacağam.
devamını gör...
kesinlikle katılacağım fotoğraf yarışması. süre de gayet yeterli olmuş.

bence kazanan kişiye sözlükçe esaslı bir hediye vermeliyiz. güzel bir teşvik olur.
devamını gör...
hediye olarak sözlüğün tapusunu üzerime yaparlarsa katılacağım yarışma. *
we born we play we die yarışma düşüncesini somut hale getirdiği İçin sağolsun varolsun. Yarışmaya katılamayacak olması beni derinden üzdü. * inşallah bir kaç arkadaş daha * katılmayı unutur. * *
devamını gör...
organizatörlerin katılım için boy fotoğrafı , 30 tl katılım ücreti istemesi sonucu boykot ettiğim yarışma. bir de utanmadan kendini 5 sene sonra nerede görüyorsun, dünya barışı nasıl olmalı , fok balıkları ölmesin gibi şeyler.

zannedersin blendax güzellik yarışması. ayıp ayıp..
devamını gör...
oylamamla destek vereceğim yarışma. birilerinin de oylaması lazım malum, işte o kişilerden biride ben oluyorum.

önden edit: rica edeceğim, bana oy ver, bana oy ver yakarışlarıyla mesaj kutumu işgal etmeyin. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar