her yazara kendi moderatörünü seçme hakkı tanınsın. he, günlük 12 saat çalışıyorlarsa iki moderatör seçeceğiz demek. benim tanımlarımı ayran shot silsin. küçük kardeş, zoruma gitmiyor o zaman.
devamını gör...
(bkz: anayasal monarşizm)

tiz bu sistem yıkıla. istediğimiz kişiyi monark seçmemiz sağlana.

illa ki aklımızı geziye çıkarıp sözlüğün duvarlarına küfürler yazarak mı toplumsal sözleşmeye tecavüz girişiminde bulunalım.

ayrıca bu anayasa oylanmalıdır.

üçüncü köprü de trafiğe hiç açılmasın. köprü nerden çıktı bilmiyorum.
(bkz: yakarız bu sözlüğü yakarız)

not: vandal değilim yüreğim yufka.

not: eksiledim, bakalım ne oluyor.
devamını gör...
bunlar eski sözlük kalıntıları şeylerdir. yeni sözlüğümüzde anayasayı artı eksi şeklinde referanduma sunmaları gerekirdi. bu anayasa dünya sözlüğü kaldırmaz, patinaj çekeriz.

hem şu ne demek? "yahudiler şerefsizdir", "aborijinler namussuzdur" burada yahudiler ve aborjinler hedef mi gösterilmiş yoksa korunmuşlar mı anlayamadım!

acaba bu anayasayı iki ayyaş mı yaptı diyeceğim de maşallah bizim patronlar içmiyo bildiğim kadarıyla.
devamını gör...
iş bu dünya sözlük anayasası metni üzerinde, idari kadro gerekli değişikliği yapma hakkını saklı tutar. bu cümleye benzer cümlelere gıcık oluyorum. *
devamını gör...
madde 29 uygulanamaz.
bu durumda mahlas başlıkları çöp oldu.
hadi geriye dönük uygulanmaz diyelim. bundan sonra mahlas başlığı açılamaz. filanca kişi ile ilgili düşünceler dile getirilemez. bu da sözlüğün ana işleyişine doğrudan dokunuyor. fikir teatisini engellemek gibi bir şey. hani özgürce dile getiriyorduk fikrimizi?

bu madde daha açıklayıcı şekilde düzenlenmeli.
devamını gör...
dünya sözlük anayasası alelade bir konu başlığı gibi yeralmakta sözlükte. yani güncellendiği zaman sol frame de gözükmekte. sözlük kullanıcısı gördü gördü ya da sözlük yöneticilerinin göstermek istediği zaman görür başka zaman değil.

yanisi, sözlük anayasası dunya sozluk anasayfasında, üst ya da altta görünür bir yerden bir bağlantı ile ulaşılabilir olmalı. yeni gelen kullanıcının dikkatini çekebilmeli.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar