dünya sözlük bir tanım bir çizim etkinliği

merhaba kıymetli sözlükseverler,

bu sanatsal etkinlik kapsamında sözlükteki tanımlardan birini seçip tanımın sizin için ifade ettiği anlamı bir çizimle dışavurduktan sonra bu başlık altında tanım numarasıyla paylaşmak suretiyle paylaşıyoruz. hepsi bu kadar!

bazı hatırlatmalar:
-çizimlerinizi https://sketchtoy.com/ adresinde yaparak çizim linkini paylaşabilirsiniz.
-beğendiğiniz tanımları çizebileceğiniz gibi beğenmediğiniz tanımları da çizerek daha sataşmalı bulaşmalı, bol adrenalinli zaman geçirmemize katkıda bulunabilirsiniz.
-birden fazla tanım çizebilirsiniz.
-çizim yeteneği bu etkinlik için bir önkoşul olmamakla beraber bu etkinliğe katılarak berbat çizimleriniz için alacağınız eksilerle başlıkta ağlamayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.

ilave: haa nereden çıktı şimdi bu diye düşünenler için kısaca açıklayayım. dünya sözlük sesli tanım etkinliğine katılmak için sosyal çekinceleri olan ben gibi kıymetli yazar arkadaşlarımla ilgili başlıkta boy gösteren Allah vergisi sesiyle bize hava atacak ve dahi içimizi yakacak yazarlarla ölesiye bir rekabete girmek ve onların entel etkinliğini apaçi çizimlerimizle sabote etmek eğlenceli olur diye düşündüm. bu kadar. bebemden vakit buldukça çiziktireceğim sizler için.
devamını gör...
başlığının neden hala bold yapılmadığını anlamadığım eğlenceli etkinlik. resmen haksız rekabet. bir vicdan sahibi moddan bu adaletsizliği derhal gidermesini istirham ederim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar