dünya sözlük el öpmeli bayramlaşma etkinliği

sayın sözlük ahalisi hepinizin şu güzel bayramları mübarek olsun. fark ettiğim ve dün yüksek meblağlarda harçlık veren akraba tanımında da biraz teşvik ettiğim üzere çok kadim olan bir geleneğimizden vazgeçmişiz. gençlerimizi mutlu etmeyi unutmuşuz canım sözlüküm. harçlıklarla mutlu mutlu ettiğimiz canım gençlerimizi artık mutlu etmiyoruz. naparız neyderiz diye uzunca kafa patlattıktan sonra* bu güzel etkinliği yapabileceğimizi fark edip kendimi sözlükteki küçüklerin sözcüsü ilan ettim. etkinlik de şu; ben gençlik sözcüsü olarak aşağıya bir el öpme fotoğrafı koyacağım, siz de bu fotoğrafı gören sözlük yazarları olarak aa ne güzel gençlik hep el öpüyor şu vefalı güzel gençlerimize harçlık yollayayım diyip gönlünüzden ne koparsa göndereceksiniz. böylelikle hem sözlükteki gençlerimizi mutlu etmiş olacak hem de kadim bir geleneği yaşatacaksınız.

önemli not: sözlükteki gençlerden olduğunu iddia eden 21 yaşından küçük her üye kimlik fotokopisi ve sabıka kaydını bana göndererek gönderilen harçlıklardan hak talep edebilirler.*

önemli not 2: etkinliğin ardından paraları alıp kaçacağım için iban numarası gönderemiyorum takip makip sıkıntı çıkar, siz uganda büyükelçiliğine uvuvwevwevwe onyetenyevwe ugwemuhwem osas'ın parası diye gönderebilirsiniz veya bu postu ciddiye alıp dünya sözlük adına afrika'da açılacak su kuyusu hk.'ya bazı cağnım yazarlar gibi yardım edebilirsiniz.*

muazzam önemli not: dolandırıcılıkla suçlayan arkadaşları arkadan polis telsizi gelen numaradan arayabilirim.

şimdiden gönlünüzden kopanlar için teşekkür eder bir dahaki bayramda benzer performansı sergilemenizi diliyoruz. haydin hayırlı bayramlar.

devamını gör...
baksen şu ufacık tefecik içi dolu turşucuklara... bütün bir yıl “yaşlılara” saygı hürmet yok ama bayram gelince yok gelenekti, görenekti, örftü... *

dip not: tünele girdim canım kusura bakmayın.
devamını gör...
bilinçli olarak benim yaş sınırımda sınırlandırılan etkinliktir. resmen gözdağıdır. bu üçkağıtçılığı bu kedi gibi hayretler içersinde izliyorum.

devamını gör...
el öpme ve benzeri gelenekler ile genellikle dalga geçilen bir ortamda büyüdüm. birlikte olduğumuz son bayramda anneme elimi öptürmüş ve kendisine harçlık vermiştim. sana öpme demeyeceğim, ama öpme lavinia.
devamını gör...
bu bayram farklı bir konseptle uyandırmaya karar verdiğim etkinliktir. herkesin malumu sözlükün kara çocuğu olarak yüksek merciler tarafından sarartıldım kısa bir süre önce. bu da demek oluyor ki artık kötüye kullanabileceğim bir makamda oturmaktayım. harçlıkların emin ellere ulaşacağından emin olabilirsiniz yani bu sene*. he sakın rüşvet kabul ettiğim falan düşünülmesin, rüşvet teklif eden kayıtsız şartsız cezalandırılır bu sözlükte. benim dediğim siz şimdi ufak yardımda bulunursunuz, ben de bir yönetici olarak sizi kültürümüze sahip çıkan, ahlaklı, vatan sevdalısı bir yazar olarak belleyip arada bir et, süt, yumurta gibi yardımlarda bulunurum. bence bu yardımlardan mahrum bırakmayın kendinizi canım yazarlarım.

şaka bir yana, bir bayram daha gelmiş hoşgelmiş. dünya sözlük yazarlarının her birinin gözlerinden öpüyor, şu güzel bayramın herkes adına mübarek olmasını diliyorum.

edit: harçlık olarak bitter çikolata gönderen yazarlar kayıtsız şartsız gömülecektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar