#özgürler 

cogito sözlük yazarlarına nacizane tavsiyemdir..

gelen ve giden mesaj kutunuzdan en az 300 mesaj bile silseniz, sözlüğün hızında gözle görülür bir artış yaşayacağınızdan emin olun..

not: monark onaylı denedim %100 çalışıyor, mesaj kutumdaki 27.561 mesajı siler silmez sözlüğün hızı arttı!
devamını gör...
tanımlarla beraber mesajların da bilgisayara indirilmesi seçeneği olduktan sonra kimsenin özel olarak bu temizliği yapmak istemeyeceğine ihtimal vermiyorum. tanımlarını yedeklemek ihtiyacı hissetmeyen yazarlar olabileceği gibi sadece belli mesajları saklamak isteyenler olacaktır ama benim gibi mesajlarını silmeyenler için eski mesajlardan bazılarını aramak samanlıkta iğne aramak gibi olabilir.
devamını gör...
benim için bir hayli zor olacak temizlik. tanıstıgım insanlarla alakalı bilgiler var, hangi birini akılda tutayım diyerek silmiyorum cok uzun süredir.ama bu mesajların okunma hadisesi var ki bu konuda güvenemiyorum kimseye. iyisi mi ayıklayayım, gerekli bilgileri kopyalayayım ve temizleyeyim dah a güvenli...
devamını gör...
veritabanı altyapısının iyi düzenlenmediğini hissettirir.

acaba indeks kullanmayı mı bilmiyor diye de düşündürtür.

milyonluk tanımlara rağmen mesaj kutusunu gözüne kestirmek tuhaf!

belki de yazdığımız gereksiz esprileri silsek siteye faydamız dokunabilir!
devamını gör...
gelende sıkıntı yok da giden mesajları silerken ermeme ramak kaldı. sildikçe geliyor. tümünü seç butonu var da ben mi göremiyorum bildiğin kaşıkla havuz boşaltıyorum şu an.
devamını gör...
pazar günleri kendime temizlik günü ilan ettiğimden önce saç sakal traşı olurum, çöpleri toplar çöpe atarım, kirli elbiselerimi yıkatırım en son mesaj kutusunu temizler sonra banyo yapar çıkarım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar