dünya sözlük için paint logo çalışmaları

sözlüğümüzün adı değişiyor malum bir logoya ihtiyaç olacaktır. elbette bu logo çoktan hazırdır fakat yazarların müthiş yeteneksizliklerini göstermeleri gerekiyor paintte yapacağınız logoları buraya atın, yazarlar değerlendirsin.ayrıca comic sans yazı fontu ta gelenekselin modern karşısında üstünlüğünü temsil ediyor.

*
devamını gör...
1. logoyla başlarsak..şimdi emeğinize haksızlık etmek istemem.. gerçekten çok emek vermişsiniz belli (!) gayet başarılı, daha iyisi olamazdı yani o derece * lakin tek kusuru, çayırlar neden yukarıda gökyüzü neden aşağıda onu anlamadım . ona bir el atarsanız .. diğer logolar için söyleyecek sözüm yok. logosuz kalsak daha iyi.* tamam tamam, emeğe saygı elleriniz dert görmesin.
devamını gör...
içinde dünya simgesi olmaması gereken logodur. absürt farklı bir şey olmalı. bu değil bu hiç değil beni anlamıyorsunuz. zürafa kafası olsun.
devamını gör...

şunun altına istemsizce use it yazasım geldi ya neyse.


bu da logo için kullanılabilir.

devamını gör...
çıtayı yükselttiğim çalışmalardır. çekilin beyler.*not: bir süre sonra belkim videoyu telif hakları meselesinden dolayı kaldırabilirim. kısacık müziği kıskanıyor adiler!
devamını gör...


"dünyanın beklediği bu inkılâp, üç daire halinde... dış daire dünya, içindeki daire islâm âle-mi, onunda içinde türkiye... asıl türkiye... merkez türkiye..."

(bkz: dünya bir inkılap bekliyor)

not: photoshop'da daha iyisini yaparım diye düşünüyorum. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar