dünya sözlük instagram hesabı

madem böyle bir hesapları var yöneticilerin aktifleştirmesi gerekmez mi. sonra diyorsunuz neden yaygınlaşmıyor sözlük. getirin o sosyal medya uzmanını buraya.
devamını gör...
sola düşmüşken bana dunya sözlük foto klubu adindaki fake oldugunu dusundugum birkac kisiyi takip eden ancak sonra birkac saat icinde kendini yok eden instagram hesabini hatirlatmistir.

gerçeği iyidir ama pek aktif degil sanirim.. taklitlerinden sakınınız.
devamını gör...
sosyal medyada gördüğüm yerde favlayıp, beğeniyorum, burda artılayıp destek olmaya çalışıyorum. ha gayret, tanımadan kimse bana bu kadar destek olmamıştır sözlük. kıymetimi bil.*
devamını gör...
ıtiraf degil de efso komik tanimlar paylassa sanki daha iyi olacak sosyal medya aracı. ya da o sekil tanim bulmakta zorlaniliyorsa foto atilabilir. bi suru deli guzel foto var.

edit: komik foto atilmis az once. ve foto da paylasilmis. ben ınstaya biraz gec bakmissam demek. yoneten kimse bizden once davranmis guzel hareketler..
devamını gör...
birazdan instagramdan bulup takip edeceğim hesaptır.
ben seviyorum burayı, desteklemekten de çekinmiyorum.
ama hesabın takipçi listesine girip “ulan bu hamgi yazar, şu kim acaba?” diye stalk yapmayın, bozuşuruz haa. *
devamını gör...
birbirinden güzel, seksi mayolu boy ve portre resimlerimin olduğu instagram adresi demek isterdim lakin hepsi yüksek sanat içerikli kartpostal gibi fotoğraflarla dolu instagram adresi.
nuri bilge ceylan bile buradan kadraj oğreniyormus.

oglum sunu eksileyecek ne yasadin lan allasen bi de bana nolur?
devamını gör...
sadece fotoğraflar değil dikkat çekici tanımların ve tespitlerin de bulunduğu instagram hesabıdır. duyanlar duymayanlara söylesin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar