dünya sözlük istanbul erkekler zirvesi

değerli sözlük yazarları, dünya sözlüğün gelişimi ve yeni yazarlarla kaynaşma adına bir zirve gerçekleştirilecektir.

katılımın yüksek olması açısından zirve tarihi sözlük yazarlarının oylamaları ile belirlenecek olup , saat hususu sözlük yönetimi tarafından duyurulacaktır. herkesin evinden getireceği yiyeceklerle , boğaz kenarında yapılacak piknik konseptli buluşmada görüşmek üzere.

oylamaya dair:

zirveye katılmayı planlayan yazarlar 1 yahut 2 seçenek arasında oy verebilirler. eğer iki yahut üç tarihte sizler için uygunsa lütfen onu işaretleyiniz. sözlük için önem arz eden bu zirvede en çok oyu alan tarih yahut tarihler sözlük yönetimininde onayıyla yazarlara duyurulacaktır.

teşekkürler..

oylama için tıklayınız

http://xoyondo.com/ap/aiUtr...
devamını gör...
sözlük zirvesi. sözlük için bu kadar öneme sahipse neden sadece erkekler. bu sözlük için emek veren o kadar kadın varken yine cinsiyetçiliğe başvurulmuş anlaşılan. toplanın bakalım ne işe yarayacaksa.

not: erkeklerin gereksiz egolarına laf dedim herhalde. kusura bakmayın bu sözlükte sizden başkaları da var kabullenin.
devamını gör...
milattan hemen önce ankarada yapılmış bir zirveye katılmıştım.karma zirveler katılımın en az olduğu zirvelerdir.neden sadece erkekler sorusunu karma zirvede neden kızlı erkekli zirve sorusu alır.bu tartışma hiç bitmeyecek anlaşılan.makbulů hemcinslerinizle olandır.kesinlikle daha eğlenceli ve samimi oluyor.
devamını gör...
sözlük açısından önem arz eden tanışma zirvesi imiş.
kızlar alınmayın, bu bir tercihidir. siz de yapın, ne var ki? herbir şeyi cinsiyetçiliğe vuruyonuz ya bunu sevmiyorum işte, hemen aşağılama falan.
Allah aşkına, zirve lan, nedir yani? sanki karma olsa hepiniz gitceniz.
devamını gör...
ya arkadaş, nedir bu kadınlardaki, "biz de varız" ezikliği? erkekler zirve yapıyorlar ve sizi çağırmıyorlar mı? siz de kekli, pastalı, içli köfteli, kısırlı, arap ezgileri eşliğinde bir kadınlar zirvesi yapıp erkekleri çağırmayacaksınız! ve de getirlen her yemeğin bir fotoğrafını çekip sözlüğün twitter hesabında yayınlayacaksınız. an be an! bakın bir dahaki zirvede ne oluyor...

(bkz: siz de kendinize yapın)
devamını gör...
15 erkek olsa olsa ya halı sahada olur ya erkek yurdunda. zaten 3 erkeğe 2 erkek düşen üniversitede okuduk birde gelip bu gruba katılacağız. olurda bekar bağyanların da olduğu zirve olursa beyaz atıma binip gelirim.
devamını gör...
pes 2013 eşliğinde çok daha güzel olacağına inandığım zirvedir, manchester city kırmızı çizgimizdir.
biz istiyoruz ki sözlüğümüzdeki yazarlar reel hayatta da tanışsın, kaynaşsın, insan insana her zaman lazım. ilginçtir ki gelmeye korkan var, utanan var, çekinen var. zordur sanalda yansıttığını gerçekte de gösterebilmek, buna cesaret edebilmek. onlara da hak vermek gerek tabii, kadro bu kadar sağlam olunca ister istemez bir yetersizlik hissinin ilk etapta oluşması normal.

hanımlar da keşke kendi aralarında iletişime geçebilse, organize olabilse ve zirve düzenlese. bu gidişle onların zirvesini de biz düzenleyeceğiz gibi duruyor, olmadı karma zirvede görüşürüz eylül'de filan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar