dünya sözlük kadın lobisi

adım adım başlayan faaliyet.
adım adım.
birkaç ay sözlükte yoktum ve olmadığım dönemde erkek türü dişe türe ne yaptıysa artık yetti artık burama kadar geldi kıvamına getirmiş onları. okuduğum birkaç başlıkta daha evvel bırakın içinden geçeni yazmayı, yazmaktan çekinen kadınlardan dolayı meydan hep erkeklerin at koşturduğu alan oluyordu.
leydiler.
şimdilik pek örgütlü değilsiniz.
bireysel isyanlar söz konusu.
ama başarıya giden yoldaki ilk önemli adımlarsınız.
yolunuz açık olsun.
devamını gör...
dünya sözlük feminizm hareketine dönüşecek hareket. valla beni bağlamaz ben tatlı su yazarı olduğum için herkese yakın dururum.
devamını gör...
tam da kışlık yapma hazırlıkları başlamışken iyi oldu bu oluşum. erişte falan keselim, tarhana da olabiler. dayanışalım arkadaşlar.

(bkz: su çok güzel gelsenize)
devamını gör...
şu kadınların hadi hep beraber kadın gücünü gösterelim erkeklere, olayı kadar saçma ve itici bir şey yoktur galiba toplanıp erkek avlıycaklar sanki dikkat çekme çabasından ayrıştırmadan başka bir şey değil burada hepimiz anonimiz zaten kadın olduğunu vurgulamasan nereden anlıycaz amacın ne yani abla dm den bana yürüsünler diye mi yapıyorsun?
devamını gör...
sözlük erkelerinin , kadın yazarlardan korktuğunun göstergesi. ay korkmayın bizden kendi halimizdeyiz yani size karşı birleşip haince planlar kurmuyoruz. belkide kuruyoruzdur. bilemem. Allahualem güzelim.
devamını gör...
geceleri belli bi saatte radyoda buluşup dua lipa'nın feminci new rules şarkısını dinliyorlarmış. bence de güzel şarkı. manasız bir biçimde ben de dinliyorum.
duacıyız...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar