dünya sözlük kitap çekilişi

edit : çekiliş sonuçlandı.

(bkz: dünya sözlük kitap çekilişi sonuçları)

merhaba canlar,

sanki hiç yoğun değilmişim gibi, bu hengamede bir de kendimi dünya sözlük kültür bakanı olarak atamam ile başlattığım çekiliş. maksat göz boyamak efendim. seçim öncesi halka "belediye çalışıyor" mesajı vermek, aklı olan kanmaz bunlara.

aşağıdaki linke tıklayarak, sözlükteki mahlasınızı ve kayıt olduğunuz e posta adresinizi yazarak çekilişe katılabilirsiniz. bu bilgileri girdikten sonra sistem rastgele bir çekiliş numarası verecek.

son 1 ay içerisinde sözlükte aktif olmuş olan bütün yazarlar katılım sağlayabilir. her yazarın 1 adet çekiliş hakkı mevcut.

kazanan kişiye 50 tl’ye kadar, d&r mağazasından kitap hediyemiz var. çekilişler katılımın yoğunluğuna da bağlı olarak 72 saat içerisinde kuracek . com adresinden online olarak yapılacak ( hile hurda yok öhöm )

çekilişe katılan arkadaşlar, isterlerse çekiliş numaralarını başlık altında yazabilir. benim numaram #47.

efendim son olarak, çekilişleri belirli periyotlar halinde düzenli olarak yapmaya çalışacağız ancak malum kimse reklama tıklamadığı için meteliğe gelişine kafa attığımız da bir gerçek. neyse ki kitaplar için sponsor arayışımız sürüyor, bir bulalım sizi kültüre boğacağım. üzerinize deste deste kitaplar atacağım.

Çekiliş linki
devamını gör...
25 numarayla katıldığım çekiliş. kitap var dediler geldik. normalde çekilişlere asla katılmam ama sözlüğümüzde olunca bir başka. siz de çıkın çıkın katılın.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar