merhaba değerli dünya sözlük yazarları.
geçtiğimiz sene dünya sözlük adına afrika'da açılacak su kuyusu hk. başlığı altında başlattığımız projede 2 ay önce gerekli bedel toplanmış ve tebessüm derneğine iletilmişti. aralık ayı sonunda da çok şükür kuyu inşaatı tamamlandı ve açılışı yapıldı.
kuyuya 2017 yılında vefat eden yazarımız merhum ali doğan şenel/davut heykeli'nin adı verildi.
bu süreçte maddi ve manevi destek olan herkesten Allah razı olsun, yaptıkları hayırları kabul etsin.

aşağıda kuyunun açılış videosuna ve linkte de inşaat süreci ile köyden görüntülere ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar

devamını gör...
kuyunun muntazamlığı, fotoğraflar ve video, işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor, tebessüm derneği'ne teşekkür ediyoruz. drone çekiminde sanırım yağmur sularını biriktirdikleri branda gerilmiş çukurlar var. biz burda saatlik kesinti olunca çileden çıkıyoruz o insanların akan suyu yoktu. katkısı olan herkesten Allah razı olsun.

afiyet olsun diagne ve arkadaşları.*

devamını gör...
Allah, bu hayırlı işe emek verenlerden, destekleyenlerden, düşünenlerden razı olsun, sizlerin de arkasından böyle hayırlar yapılmasını nasip etsin.
devamını gör...
emeği geçen herkesten Allah razı olsun. fikirden işçiliğe sözlüğün ruhunu temsil eden ne güzel bir eser. abimizin ruhu şad olsun. öte tarafta da kavuşur, beraber oluruz inşallah.
devamını gör...
hamdolsun hayra anahtar, şerre kilit kılana; bir çocuğun tebessümü ile içimizi ısıtına!

vesile olan dostlarım, rabb’imiz sizleri su gibi aziz kılsın.
devamını gör...
yapandan, edenden, katkıda bulunandan, niyet edenden, niyet edipte yardımda bulunandan/bulunamayandan ... Allah razı olsun.

merhume de Allah rahmet eylesin.
devamını gör...
Allah razı olsun. ali doğan abim boşuna bu sözlüğün bir üyesi yapmamış beni. güzel insanların güzel düşüncelerine ortak olayım istemiş. rabbim emeği geçenlere cennetinde ırmaklarından sular içmeyi nasip etsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar