dünya sözlük mobil uygulaması

ölü yatırımdır. bence mobil uygulama atlanıp doğrudan hologram teknolojisi için ar-ge yapılmalıdır. biz mobile geçene kadar adamlar düşünce gücüyle tanım girebilecek teknolojiyi yakalayacaklar.
devamını gör...
sözlük yazarları olarak bizlerin gereken her türlü mücadeleyi vermesi gerektiğini düşünüyorum bu konuda.

faydaları;
- bir haber sitesinde var olan haberi sorunsuzca mobil uzerinden paylaşabilmek.
- baş ve işaret parmaklarimizin işlveselliğine katki.
- artilanan tanim, gelen mesaj, mevzu, nickaltı gibi konularda telefona gelen bildirim.
- tanimi okurken, oylarken, yazarken kazanilacak binlerce saniye.

bilumum bu gibi ozelliklere kapi aralamasi cok etkili zaten. bugun bie haberi okuyup link vererek paylasmaya calisan insan işkence çekmekte. şu tanimi yazarken bende cekiyorum hatta. adam okudugu haberi tek tikla bu platforma tasiyabiliyosa daha ne istenir ?

şunu da unutmamak önemli ama. mobil yok diye yazmiyorum, olsa yazardim demek mantikli bir sey degil. madem burasi bizim sözlüğümüz, boyle zamanlarda da elinden tutmak mecburiyetindeyiz efendim. yoksa menfaatci tutumdan oteye gecmez sozluge olan sevgimiz. sitem ederken dayanağimiz olsun dimi ?

hepimiz bu iki ay icinde en azindan 1500-2000 bandi arasinda seyredelim. ben sahsim adina soz veriyorum bu sekilde olursa mobil gelecektir.
devamını gör...
her gün dua alan yazılımcılarımızın.
daha çok dua almasını ve sözlüğün popülerliğinin
artırılmasından yardımcı olacak olaydır.
devamını gör...
atık internet kullanımı, pc'lerden daha çok mobil telefonlar üzerinden sağlandığından elzemdir. hatta önce mobil versiyonu uygulamaya konulmalı daha sonra web versiyonu.
devamını gör...
mıt den edindiğim bilgiye gore yaklaşık 10 gun içerisinde hayata gececek uygulama. ama yapılmaz ise bana kızmasın kimse. neticede mitin dünyadan haberi yok!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar