dünya sözlük moderatörlerine çağrı

lütfen sayın moderatörlerim trollere geçiş vermeyin biz o anı yaşadık çıkmazlardan geldik. türünün son örneğiyiz. burası hep böyle olsun. saygılar.
devamını gör...
hedefine ulaşmıştır, üç gündür bu konuda gerekli özen gösterilmektedir ve dahası da gösterilecektir.
insanız; hata yaparız, gözümüzden kaçar falan ama ola ki trollükte ısrar eden veya kurallarımızı doğrudan çiğneyen olursa uzaklaştırma veya gömülme yaşayacağını yazarlarımız gayet iyi bilir. öneri için teşekkür ederiz.
devamını gör...
yegane kaygısı tıklanma olan zall ve itleri elbette buranın seviyesini de düşürmek için saldırıda bulunacaklar; zira sanal dilencilikte kendileri gayet mahirdir.

dikkate alır mısınız bilmem ama; "karı-kız" diye başlık açanları direkt silseniz kimse sesini çıkartmaz ve haksızlık etmiş olmazsınız asla.

kendilerinin sınırı, edebi ahlakı, midelerinde ise bulanma gibi bi nitelik yoktur.
devamını gör...
hakaret bu konuda tek hassas noktam. adam isterse semaver kullanmayan insanların dışlanması gerektiğini düşünsün ama hakaret edilmesin lütfen. ekşinin de en kötü yanı bu en hassas üslupla yazsanız ve yazınızı bilimsel dökümanla donatsanız bile, yazdıklarınız kendi düşündükleri şeylerden farklı olduğunda etiketleyip hakaret eden yazarlarla dolu. düzgün yazmak bu kadar zor olmamalı.
edit:başlığa hemen birisi gelmiş bile, belli bir konuda başlık açanların yazdıklarının niteliğine ve üsluplarına bakılmaksızın silinmesi tarafı. direkt hakaret etmemiş ama takdir ettim bu yönden.
devamını gör...
oleeey online sayısı arttı, sol frame hareketlendi diye bakacak olursanız bu hareketliliğe, emin olun burayı da hallederler. farkında bile olmadan burası malum sözlüğe döner.

zıt fikirlerde olunsa dahi, bunu insan gibi savunan, karşısındaki kişiye sadece kendisiyle aynı fikirde değil diye düşman olmayan herkesi kabul edin. ben hesabımı daha önce silmiştim ve yazacak yer arıyorum. bu yazma isteğini benim gibi insanların elinden almaktan haz alan ruh hastalarına lütfen kapıyı kapatın.
devamını gör...
dostane bir çağrıdır. rehavete kapılıp ulu sözlüğün akıbetine uğramama adına trollere, ahlaksızlığa, provokatörlere geçit vermemelerini tavsiye ediyoruz. ahbap çavuş ilişkisine girmemelerini, format kurallarını reklam ve sponsor kaygısıyla gözardı etmemelerini öneririz.

buranın marka bir değer taşıması moderasyonun tutumuna bağlı.
devamını gör...
aydinoglu45 gelmiş. şunu söylemem gerekir, bu arkadaşın yazarlığı kabul edilirse benim hesabımı kapatın abi. o an kapatın. şimdiden söylüyorum kapatmanız için her şeyi yaparım. adamın ne olduğu belli. kimse mesaj atıp iyi biri şu bu felan demesin. ben kimsenin iyi kötü olduğunu sorgulacak konumda değilim. kalbini açıp bakmak işim de değil. burada karakteri, imajı bende gerekli imayı bıraktı. kin felan gütmüyorum. sadece haz etmiyorum. burası benim veya birilerinin tekelinde de değil.. ama bi karizması, ideolojisi, duruşu var buranın. o arkadaşın karakteri oturmamış. o yüzden bir sandalye çeksin karakteri oturana kadar buraya uğramasın. benim çağrım bu moderatörlere. o gelirse ben yokum birader. hadi eyvallah.
devamını gör...
diğer taraftakilerin nasıl ruh hastaları olduğu anlaşılırsa daha da anlamlı gelecek olan çağrıdır. bir insan topluluğu düşünün ki tek eğlenceleri mutluluk kaynakları başkalarının mutsuz olması olsun. bunlarda iğrenç ve gereksiz egolar olduğunu düşünün. üstüne kibir ekleyin. kendilerini otorite zannedecek insanların ne yapıp yapmayacaklarını söyleme hakkını kendilerinde görecekler. üstüne hiç sevilmeyen tipler olduklarını da göz önüne alırsanız ortaya çıkan pisliği az çok tahmin edersiniz.


diğer tarafta bazı tiplere bakıyordum biraz evvel. buraya gelen yazarlar orada yazarken sürekli primcilik ile suçlayanların tamamı günün en beğenilenlerine 2 şer 3 er entry ile giriyor günlerdir. yaptıkları tek şey buraya gelen bazı yazarların nick altından vs prim kasmak. aralarında zaten mimlenmiş olan bazı * kezbanlar var ki buraya gelmeleri durumunda bu sözlüğü oradan beter hale getirirler. bunlar şimdi bu sözlüğe sallıyorlar sürekli ama buraya gelenler geri dönmeyince onlarda hemen buraya gelecekler göreceksiniz. kene gibiler bunlar hep başkalarının sırtında yaşarlar. hem hiç kimseyi hiçbir şeyi beğenmezler ama kendi başlarına da hiçbir şey yapmazlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar