dünya sözlük modlar kamarası

dünya sözlüğün görevde bulunduğu kamaradır. bazen yoğun ama çoğu zaman da güzel vakitler geçirilir. şu anda da yoğun bir zaman dilimindeyiz. kamil, ân'ın görüntüsünü at olm.
devamını gör...
afedersiniz yatıyolar hep bu ne böyle dedirten kamara. halbuki ben onları bach, bethooven falan dinleyen suç ve ceza kitabını tartışan, sefiller için eleştiri yapan elit bir kesim sanıyordum. bunlar da çifte gitmeye çalışıyomuş.
gidin hemen dolaptan franz kafka alıp okuyun. sizin örnek olmanız lazım bize pis maraba takımı.
devamını gör...
herhalde oturup sırf oyun oynuyorlar. yazılan tanımlara bakmıyorlar. özellikle insanların nickaltına yazılan tanımları biraz değil bariz bir şekilde ayrımcılıkla okudukları belli. çoğu zaman denk geliyorum bir yazarın mahlas altına hakaret içerikli yazı yazılmış bırak silmeyi bir de artılayanlar oluyor bazı yazarlara yazılanlar ise anında siliniyor. sen o kişiyi sevmiyor olabilirsin ama bu aldığın görevi hakkı ile yapmayacaksın anlamına gelmez. madem diğer yazarınkini sildiysen sevmediğin yazarınkini de sileceksin.
devamını gör...
en sevdim mod, artık içlerinde olmadığı için artık iyice gözüme batan kamaradır. hayır bu kadar eleştirilen işler yapıp rahat rahat takılmaları ayrı bir trajedi. kaç senedir buralardayım hala şu modluk sistemini tarafsız, eline yüzüne bulaştırmadan halletmenin yolu bulunamadı. transfer mi etsek ne.
devamını gör...
nedense birileri tarafından hedef tahtasına oturtulmuş ekip.

bir önceki ekip türkiye iç savaşı başlığı düzenli olarak gündeme getiren provokatörleri teşvik ediyordu.

her tanımında millete aktroll diyen seviyesizleri artılara boğuyordu.

bir teknik direktör için kullandığım vicdansız kelimesini tuttuğu takımın hocası diye kışkırtma gerekçesiyle siliyordu.

içlerindeki pkk sempatizanı bir mahluk hdp aleyhine yazdığım tanımları sinsi sinsi ortadan kaldırıyordu.

bir önceki yönetim nickaltımıza girilen olumlu tanımları dahi kabullenemeyip yok ediyordu.

ancak biz gelip moderasyon başlığına gelip ağlanmıyorduk. sıkıntımızı normal bir insan gibi muhatabımıza söylüyorduk. kimseyi zan altında bırakmıyor, hedef tahtasına koymuyorduk. ne oluyor size, kim gazlıyor sizi de çiçeği burnunda moderasyonu hadsizce eleştiriyorsunuz? ah şu kendini bilmezlik...
devamını gör...
keyfi davranmazlar, sanıldığı kadar da kolay değil. sorumluluklarının farkında ve iletişim kurabileceğiniz insanlardan oluşur. Allah kolaylık versin. fotokopi çek, paspas at, çay demle kidemlilere hizmet et of ki of. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar