merhabalar sözlüğümüzün değerli yazarları,

dünya 81 günde devr-i alem edilir mi? dediler, evet edilir dedik. hatta 81 günden daha kısa sürede bunu başarabilirizi kafaya koyduk. nasıl mı? siz değerli yazarlarımızın enerji ve dinamizmi ile...

sık kullanılanlarında dünya sözlük başlarda yer alan sözlük sever dostlarımız, bu duyurumuz sizlere! sözlüğümüz sosyal medya üzerinde aktif olarak daha çok insana ulaşmayı hedefliyor. birlikte harikulade bir gökkuşağının renkleriyiz ama neden gökyüzümüz mavinin yanında başka renkler de ihtiva etmesin?

bu noktada siz yazarlarımızdan gönüllü olan arkadaşlarla iletişime geçmek istiyoruz. bu görevi yerine getirebileceğine inanan yazarlarımıza bir mesaj uzaklığındayız. böylece dünyanın dönüş hızını birlikte artırabiliriz! bir hayalimiz var ve onu gerçek kılmak için sizin hayal gücünüze ihtiyacımız var. haydi birlikte dünyayı daha renkli bir hale getirmeye...
devamını gör...
oğul* bu meşakkatli bir yoldur. ya bu yola girme ya da aldığın işi tamam et! Allah klavyeni selis, zihnini keskin, menşınını keng, retüvütünü mezid etsin. sakin olasın, trollere aldanmayasın. zinhar sırat-ı müstakimden şaşmayasın.

*: kıza uymuyor. Uydurmaya kalksak kızıl oluyor. Siz ögüdü unisex alın.
devamını gör...
bu işi üstlenirdim ama bizimde işlerimiz oluyor bazen kardeşim ve pc'yi kapatabiliyoruz bir an'da.

o yüzden bu sözlüğe bir sosyal medya editörü şart ama bu görevi kim üstlenecek? orası meçhul.
devamını gör...
ben yaparım. yalnız modlar kamarasını alınıp grubuna dahil olmak şartıyla. ne haltlar çeviriyorlar öğrenmem lazım.
gerçi eskidende yaptık. yardımcı olcaz diyenlerin hepsi yalan oldu. bu seferde yaparım diyorum hatta diyorum ki kimse el atmasın tek başıma yapayım. o zaman daha güzel yaparım. ama şartım belli.

- mod olmak istemiyorum. sadece modlar kamarasında 1 adet kombine.

anlaşma karşı taraf içinde makulse imzaları atabiliriz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar