dünya sözlük tişörtleri

an itibariyle satışa sunulan şık tasarımlı tişörtlerdir. kredi kartı geçerli değildir. istekli olanlar özelden mesaj atsınlar. kendilerine göndereceğim iban nosuna parayı yatırmaları halinde ürün kargoya verilecektir. bir saat içinde beş ve daha fazla tişört siparişleriniz için arı poleni ve namaz kıldıran seccade tarafımızdan hediye.


kdv dahil 29.90 tl.özel tasarım bakınız tişörtü kdv dahil 39.90 tl.kdv dahil 25.90 tl.bayanlar için özel tasarım muhalefetül lügateyn tişörtü kısa süreliğine sadece 149.90 tl. (stoklarla sınırlıdır)
devamını gör...
tasarımlar usta bir sanatçının elinden çıktığını bariz şekilde belli ediyor gerçekten çok göz kamaştırıcı.
bu custom ürünlerde 149. lira fiyat çok komik kaçıyor lütfen emeğin hakkını yazın şuraya. ben 450 tl vermek istiyorum.t shirtü vermeyin ben yine de parayı vereyim.
devamını gör...
no offense ama çok kötü olmuş dediğim tshirtler. aranızda hiç mi yetemekli biri yok yahu az da olsa iyi bir şey design edebilecek?
devamını gör...
tasarımı şunu bunu geçtim de, bunun hatun kişi tişörtlerini sözlükteki hatunların çoğu sadece kadın gününde falan giyebilir. şunun uzun kollusunu, geniş bollusunu, tunik boylusunu yapsanız da hepimiz nasiplensek. parası neyse veririz yani...
devamını gör...
adamlar 1 değil 2 değil tam tamına 5 tişört alıyor; sen arı poleni ve namaz kıldıran seccade hediye ediyorsun öyle mi? cık cık muhalefet reis, piyasaya hiç hakim değilsin. senin bir level üste çıkman lazım ki halk ürünlerine itibar etsin.

mesela ; kendiliğinden fav’lı tanım ya da takipçi arttıran, nickaltı kasan yazar hesabı gibi hediyeler neden olmasın? vizyonumuzu geniş tutalım, sektör bizi bekler.
devamını gör...
ya harbiden sipariş için liste yapılsın herkesten, düzgün bir tasarım yapılsın şu su kuyusu için para toplanabilir. zirvelerde, halı saha maçlarında ve penguenler üşüyor-kutup ayıları çok yalnız gibi sosyal sorumluluk eylemleri yapılacağı zaman giyilebilir. renk önerim sarı-lacivert ve çubuklu olabilir.
devamını gör...
olmayan tişörtlerdir ama olursa da yetkililerin ücretsiz dağıtması gereken tişörtlerdir. adres için kime mesaj atıyoruz?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar