dünya sözlük'ün bazen takılması

bütün araştırmalarımı yapıp uzun uzadıya bir görüşümü yazıp tam yollaya basıyorum, dönüyor da dönüyor, dönüyor da dönüyor..

o an içimden geçen endişe ve paniği sizlere anlatmam mümkün değil. o kadar uğraşıp yazdığım makalenin boşa gitmesine mi yanayim, o boşa giderse uğraştığım bütün araştırmalarımda harcadığım vakde mi yanayim..

hatta bazen şunu da düşünüyorum, bildiğiniz gibi görüşlerim pek çok güç odağını rahatsız edecek nitelikte. acaba diyorum bunlar mı engelliyorlar benim yazmamı, fikirlerime ket vurmak, düşüncelerimi bu şekilde mi yenmeğe çalışıyorlar diyorum..

tüm bunları düşünürken ve uzunca bir süre geçtikten sonra bir anda hiçbir şey yaşanmamış, sanki tüm o olup bitenler yalanmış gibi hiçbir şey olmamış gibi sayfa, yolla tuşuna basmadan evvelki o eski görünüme dönüyor. bir farkla, etraf kırmızı oluyor, sanki sözlük bana "kardeşim bir error oldu farkındayım ama çaktırma" dercesine fısıldar gibi..
devamını gör...
moderatörlerden biriyle takışma sonucu başa gelecek durum. bu benim düşüncem. benim daha derin endişelerim var. dönen dünya ve gitmek bilmeyen entryler, 2 saat ilerlemeyen başlıklar vs. sevmedikleri yazara karşı kıllık yapmaktır bunlar. moderatörlerin elinde her yazara ait kumanda işlemi var. o isterse senin gönderdiğin tanımları kimse görmez, artı oy veremez, sana sözlüğü 2. sayfadan çalıştırırlar, ön kamerayı kapatmak gerek, çünkü izliyorlar. her şeyimizi biliyorlar. onun için ben de aklıma ne gelmişse onu yazıyorum. ben de zengin ve entel biri olarak takılmak isterdim sözlüğe; ama bunun işe yaramayacağını biliyordum. bu sözlüğün yazılımcısını bilirim ben. az uyanık adam değildi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar